Galatasaray'ın yeni formaları...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
India

India

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray'ın yeni formaları...

Galatasaray'da forma lansmanı, saat 15:00'da Türk Telekom Arena'da başlayacak. Sarı-kırmızılı futbolcular, Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki sabah idmanının ardından takım otobüsü ile toplu halde stada gitti.

Futbolcuların mankenlik yapacağı lansmanın sunuculuğunu Melih Gümüşbıçak yapacak.

Türk Telekom Arena'da saha kenarına kurulan podyumda futbolcular, sponsor firma Nike'ın Galatasaray için tasarladığı 3 formayı tanıtacak.

15:00'dan itibaren Gstv'de canlı yayınlanacak...

YENİ FORMA HAMİT'İN ÜZERİNDE
Galatasaray'ın genç futbolcusu Sercan Yıldırım, Arena'ya gelir gelmez soyunma odasında yeni sezon formasını sırtına geçirip takım arkadaşı Hamit Altıntop ile poz verdi.
Yeni formayı twitter hesabından paylaşan Sercan, kulüpten gelen uyarı üzerine bu fotoğrafı sayfasından kaldırdı.

ADNAN ÖZTÜRK KONUŞTU!

Forma lansmani için TT Arena'da bulunan Galatasaray İkinci Başkanı Adnan Öztürk açıklamalarda bulundu. İşte satırbaşları...

- Transferlerin açıklanması için bürokratik işlemlerin halledilmesi gerekiyor. Bu saatten sonra bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

- Şampiyonlar Ligi müziğinin Arena'da çalacağı akşamı heyecanla bekliyorum. Başarısız olma lüksümüz yok.

- Kurumsallaşma Galatasaray yönetiminin en önemli misyonu. Şirketlerimiz kar elde ediyor hale gelmeli.

TANITIM BAŞLADI

Galatasaray Sportif A.Ş Müdürü Lütfi Arıboğan açıklama yapıyor...

Lütfi Arıboğan, forma lansmanı açılış konuşmasında taraftarların korsan ürün almamalarını gerektiğini ifade etti.

VE FUTBOLCULAR ARENA'NIN ÇİMLERİNDE

-
Kaptan Sabri Sarıoğlu ile birlikte ilik olarak kırmızı formayı giyen futbolcular sahaya çıktı.

- Beyaz formayı giyen oyuncular Umut Bulut ile birlikte sahaya geldi.

- .Ve Hamit Altıntop parçalı forma ile Arena'ya çıktı.

- Galatasaray'ın yeni formaları göz kamaştırıyor.

[video=youtube;EcTgRxZM4GE]http://www.youtube.com/watch?v=EcTgRxZM4GE[/video]

Joker.

Joker.

Üye
türk bayrağının yeri kötü olmuş parçalıda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...