Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli oldu

• 29 Ağustos 2014
  • 313 Okunma
  • 12 Cevap

1. Galatasaray'ın UEFA Şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri Monaco'da yapılan kura çekimi ile belirlendi. Galatasaray kura çekiminde Arsenal, Borussia Dortmund ve Anderlecht'in yer aldığı D Grubu'na düştü. D Grubu'na ilk torbadan geçtiğimiz sezon Fenerbahçe bu sezon da Beşiktaş'ı eleyen Arsenal düştü. 2. torbadan ise Almanya'nın son dönemde büyük çıkış yakalayan ekibi Borussia Dortmund geldi. Son torbadan ise Belçika temsilcisi Anderlecht geldi ve grubu tamamladı.
    Öte yandan Devler Ligi kuralarının ardından yapılan ödül töreninde yılın futbolcusu ödülünü Real Madrid'in Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo kazandı.

Yazan: Kingmortall
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. bi forvetle bu gruptan rahatlıkla çıkacağımıza inanıyorum

3. SHS

SHS
    3. olalım yeter, uçmaya gerek yok :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    hsynkckygcı@ bunu beğendi.
  4. Bu oyunla zor en az iki iyi transfer şart

5. Ben takımın hazır olacağını düşünüyorum Anderlecht maçlarında 1 puan bile kaybetmemeliyiz

6. ne çektin be arsenal

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. aynen 6 puan o takımdan çıkmalı

8. Yabancı kuralı da yok acil olarak yabancı forvet alınmalı ve takıma uyum sağlatılmalı

9. Temsilcimize başarılar...

10. SHS

SHS
    Penaltı çalışsınlar biraz

Mobil cihaz ile gönderdi
    Oğuzhan bunu beğendi.
  11. 4-6-0 çalışsınlar. 90dk yürüyen yetersiz forvetler yerine kalabalık orta saha olsun pas yapalım
    yada sniper forvet olsun

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. SHS

SHS
    sanayide turbo motor taksınlar futbolculara :D bi de atağa çıkıp bekliyoruz topu kapsınlar diye

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Penaltı bile atamayan oyuncularla böyle takımlara gol atabilir miyiz şüpheliyim.. Neyse.

Metin MF ve -Börteçine- bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/12/2018 - 09:37