Galatasaray'ı turnuvadan attılar!


YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Sarı-Kırmızılı kulüp, Sırp oyuncusu Milan Guroviç yüzünden Bosna Hersek'te katılacağı turnuvadan çıkartıldı.
Sezona güçlü bir kadro ile girmeyi hedefleyen ve kadrosunu yıldız oyuncularla takviye eden Sarı-Kırmızılı kulüp, Sırp oyuncusu Milan Guroviç yüzünden Bosna Hersek'te katılacağı turnuvadan çıkartıldı.

Hurriyet.com.tr'de yer alan habere göre Eylül ayı içerisinde Saraybosna'da düzenlenecek olan uluslararası 4'lü basketbol turnuvasına daha önce katılacağı açıklanan Galatasaray'ın başı Milan Guroviç'in kolundaki dövme nedeniyle derde girdi..

Sırp savaş suçlusu Mihaljoviç'in dövmesini koluna yaptıran ve sırf bu yüzden basketbol oynadığı ülkelerde sorun olan Guroviç için Bosnalılar kulübe geçtikleri mesajda ''Bu oyuncunun kadronuzda bulunması nedeniyle 4'lü turnuvada yer almanız imkansız hale gelmiştir'' denildi.

Böylece Guroviç'in dövmesi Sarı-Kırmızılı kulübe pahalıya patlamış oldu..
 
isinbayeva

isinbayeva

Üye
Önemli değil resmi bir turnuvada bunu yapamazlar :oke:
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt