Galatasaray uefada ne kadar ilerler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
    Konu Sahibi
:nono: ARKADAŞLAR SİZCE TAKIMIMIZ UEFADA NE KADAR İLERLER BN BORDO MAÇINCAN EMİNİM AMA BU ARA HAMBURG FORMDA O MAC BENİ KORKUTUYO SİZCE NE YAPARIZ

arslansem

arslansem

Üye
Bordeaux u geçersek önümüz açıktır.Takımın performansı 2.yarıda önemli.Uefa maçları gibi her maça çıkarsak kupa bir kez daha türkiye de bilin :oke: çeyrek final garanti gibi diyorum

Dwyane_Wade

Üye
Bordeaux Galatasaray'ın son durağı...:)

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye
Bordeaux Galatasaray'ın son durağı...:)
diyene bak :kop: allah aşkına böyle komik şeylerden önce ilk önce kendi durumunuzu bilip öyle yazın..türkiyenin en büyüğü olduğunuzu iddia ediyorsunuz ama avrupada 1 kupanız yok bu ne çelişkidir ?

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye
Tahminimce bordo ve sonraki rakipi eleriz ama sonrası için kuranın durumuna bakar.

Dwyane_Wade

Üye
diyene bak :kop: allah aşkına böyle komik şeylerden önce ilk önce kendi durumunuzu bilip öyle yazın..türkiyenin en büyüğü olduğunuzu iddia ediyorsunuz ama avrupada 1 kupanız yok bu ne çelişkidir ?

Sizi de tek konuşturan şey,Şu tesadüf biçimde aldığınız uefa kupası...Yoksa başka bir numaranız yok.:)

arslansem

arslansem

Üye
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke!
Sen RÜYAnda göremezsin kupa bizim müzemizde :)

HenryBenzema1410

HenryBenzema1410

Üye

Dwyane_Wade

Üye
Sana göre tesadüftür bize göre söke söke!
Sen RÜYAnda göremezsin kupa bizim müzemizde :)

Evet,ilk ve son kez olarak...Çok haklısın...Artık yıllar boyunca o kupayla övünürsünüz...:)

--------------- Ekleme ---------------

sizi konuşturan şey nedir peki :ehe:ehe en iyisi hiç konuşmayın

yaylan bakim yaylan

Nerede konuşup nerede konuşmayacağıma sen karar veremezsin...İşine bak sen...:)

degerli43

degerli43

Üye
Evet,ilk ve son kez olarak...Çok haklısın...Artık yıllar boyunca o kupayla övünürsünüz...:)

--------------- Ekleme ---------------

Nerede konuşup nerede konuşmayacağıma sen karar veremezsin...İşine bak sen...:)

siz de alıp övünün.. övünecek kupanız yok;)

ernisg

ernisg

Üye
Dwyane_Wade // o kupayı alırsak senın halını gormek ısterım canım xD

Ben takımıma ınanıyorum en az bi yarı fınal oynarız ....

Dwyane_Wade

Üye
Dwyane_Wade // o kupayı alırsak senın halını gormek ısterım canım xD

Ben takımıma ınanıyorum en az bi yarı fınal oynarız ....
[/qu

Siz o kupayı tekrar alamayacağınız için benim halimde de bir değişiklik olmayacak...:)

qurbuz

qurbuz

Üye
aslansem süper demiş avrupada maç oynamayı gs bütün takımlara öğretti:ehe

buda kapak.......

czxserser1xcz

czxserser1xcz

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım yapmayın fb de tarihinde 30 yılda bi türkiye kupası alıo oda bi başarı :D
HERKES GALATASARAY MI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt