Galatasaray Kasayı Doldurdu


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin


G.Saray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk: G.Saray, Şampiyonlar Ligi'nden 100 milyon dolar gelir sağladı.

Galatasaray Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk CNBC-e'de Finans Cafe programında Melda Yücel Kocaalp'in sorularını yanıtladı. Öztürk, Galatasaray kulübünün bugüne kadar Şampiyonlar Ligi'nden kulüp olarak 100 milyon dolar gelir elde etmiş olabileceklerini ifade etti.

Öztürk, "Burada konuşurken dikkat etmemiz lazım. Kulüp adına konsolide bazda yapılan hesaplarla bu yılki Şampiyonlar Ligi gelirlerini hesaba katın ama yanında getirdiği sinerjisinin, reklam 100 milyon TL'yi geçtiğini söyleyebilirim. Ancak burada kulüpten bahsediyorum, halka açık şirketten bahsetmiyorum" dedi.

Öztürk, Nisan'da oynanacak Real-Madrid-Galatasaray maçı için 'felaket' bir talep olduğunu söyledi. Kombineler ve diğer biletlerin haricinde şu anda sadece 5 bin bilet kapasitesinin kaldığını ifade eden Öztürk, bundan sonra yeni bir bilet sistemi geliştireceklerini ifade etti.

Öztürk, "Profesyonel arkadaşlarımızla yapılan çalışmalar sonrasında, bu maça talep varsa Türkiye liginde de şampiyon olmamız lazım. Bundan sonraki sahamızdaki beş maç için kombine biletler yapacağız. Real Madrid'den sonra yılsonuna kadar dolu sahada oyanayacağız. Yeni kombine sistemiyle kulübe 8-10 milyon TL gelir getireceğiz" dedi.
 
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
iyi para
 
hikmet366

hikmet366

Üye
İyi Para Ya
 

3r02

Üye
2-3 yıldız daha alırız artık .D
 
hidayet02

hidayet02

Üye
Elimizdeki İşe Yaramayan Yabancıları Satmadığımız Sürece Yeni Yıldız Almamız Hayal. Ancak Türk Yıldız Alırız ki Bir Elin Parmaklarını Geçmiyor Türk Yıldız Sayısı:)

Bence Bu Takıma Oyuncu Alacaksak 3 Önemli Mevkiye Oyuncu Almalıyız. Sağ Açık, Sol Bek ve Stoper Mevkisine Almalıyız...

Reira, Melo ve Ujfalusi Sezon Sonunda Gidebilirler. Bunların Yerine Sağ Açığa Kaliteli Bir Futbolcu Alınır Hamit'de Selçuğun Yanına Alırız. Sol Beke Kaliteli Ofansif Gücü Yüksek Sol Açıkta Oynayabilen Bir Oyuncu Alırız. Stoperede Yaşı 30 u Geçmeyen Ama Çok Tecrubeli Birini Alırız:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt