Galatasaray, Davidsle anlaştı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray, Davidsle anlaştı
inter'in satılık listesine koyduğu edgar davids için galatasaray atağa kalktı hızlı baslayan galatasaray inter ile uzlaştı edgar davids'in istanbul'a getirilmesi planlanıyor

Caine

Caine

Üye
görecez, inşallah gelir ne diyelim. gözümüz yolarda kalır sonra... buda gelmese varya ..............

maavii

Üye
Aslan’ın yeni hocası Gerets Hollandalı starı her gün arayıp ikna etti. Cim-Bom’a söz veren İnter’le bonservis pazarlıkları sürüyor

Edgar Davids, her gün biraz daha Galatasaray’a yaklaşıyor. Fenerbahçe’nin devreden çıkması ile tek kalan Sarı-Kırmızılılar, son olarak Hollandalı stara yıllık 2 milyon euro teklifinde bulundu. İnter’le 2007’ye kadar sözleşmesi olmasına rağmen satış listesine konulan Davids de Aslan’ın önerdiği rakamı cazip buldu. Tecrübeli futbolcunun ikna olmasında Gerets de önemli rol oynadı.

Cim-Bom’un yeni teknik patronunun, birkaç gün üst üste Davids’i arayarak ‘Burada yeni bir takım kuruyorum. Senin gibi lider ve tecrübeli bir oyuncuya ihtiyacım var. Futbola hala çok şey vereceğine inanıyorum. Galatasaray’daki ortam da mükemmel. Seninle çalışmak istiyorum. Birlikte büyük başarılara imza atabiliriz’ deyip, ikna etmeye çalıştığı vurgulandı.

Hollandalı starın, hem yöneticilerin hem de Gerets’in telkinleri ve İnter’den takım arkadaşı Emre Belözoğlu’nun tavsiyeleriyle yönünü Florya’ya çevirdiği kaydedildi. Galatasaray’ın Davids’i hafta sonuna kadar İstanbul’a getirmeyi planladığı belirlendi. Sarı-Kırmızılılar, 32’lik starı kendilerine uygun bir ücretle vermeyi kabul eden İtalyan kulübü İnter ile de bonservis için görüşmelere devam ediyorlar.

maavii

Üye
davids G alatasaraya gelirse bomba olur bee

wampir

Üye
walla kimi alacaksa alsın artık ya yeter be hep altta kalıyoruz . :ah:

maavii

Üye
sayın Canaydın kaç yıl önce 3 yıldız dedi ama daha bir tane yok

_KadirşinaS_

Üye
Kimse nin geldigi yok arkadaşlar . Bu haberlere hemen inanıyoz sonra yine sap gibi ortada kalıyoz. Kaç kişinin ismi geçti ama bi kişi yok ortada alınan. Ayrıca elden kaçırdıklarımızda cabası. Ribery nin parasını ödeyemeyen yönetim,Davids gib paragöz bi futbolcuyu alabilir mi. Lütfen kendimizi kandırmayalım. Yine basın abartıyo o kadar... :no: :nono: :off: :vur:

maavii

Üye
Davids 32 yaşında ve inter onu istemiyo ve o yaştaki bir futbolcuya çok para veren takım zor çıkar.

ardaca

Üye
katar takımları var!
kaldı ki davids gibi bi futbolcuyu italya ingiltere gibi ülkelerde orta sıradaki takımlar da ister.
mesela okocha kaç yaşında ve bolton da oynuyo.
bence gelmedi ve gelmeyecek!

maavii

Üye
Katar konusunda haklısın ama bir çok oyuncu verilen para çok farklı bile olsa avrupadaki prestijli takımlarda oynamayı tercih ediyor.

şu an Galatasaray eskisi gibi değil belki ama yinede Türkiyenin avrupadaki en prestijli takımı

ve ayrıca Ribery konusunda eminim Galatasarayın elindeki kozlar daha büyüktür. bu kadar basit olamaz bir oyuncunun gitmesi

forum genelinde Flood yasaktır.. ekleyeceğiniz birşey varsa "Düzenle" seçeneğini kullanın

ardaca

Üye
mümkünse edit seçeneğini kullanıp aynı mesaj içinde yazabilirmisin!
ayrıca gs nin en prestijli takım olması futbolcu açısından bi anlam ifade eder mi bakalım?
bence etmez ben olsam gider bolton ya da başka dengi bi takımı tercih ederdim!

maavii

Üye
bence prestij çok fark eder. eğer avrupadaki büyük takımlardan teklif almadıysa gelir diye düşünüyorum tabi Özhan Canaydın bi hata yapıp (bence hata değil) almak isterse

sanane

sanane

Üye
figo falan geliyodu noldu??bunlar in hepsi yalan haber inanmayin gs taraftarini sevindirmek icin yapiliiyo BENCE.

Caine

Caine

Üye
farketmezzzz. kim gelirse gelsinn, biz gs taraftarınıda kimse kandıramaz, biz takımızızın ne halde olduğunu biliyoruz,ne sıkıntılar olduğunuda biliyoruz. sadece bu işi yapamayacak olursa cekip giderler o kadarrrrrrrrr

SelmanTE

SelmanTE

Üye
bu alemde tek büyük war O'da GalatasaraY

Bu Efsaneyi bu hale qetirenler utansın

{Yönetim İstifa}

schweppes

Üye
gelir ama parayı verene ;)

SelmanTE

SelmanTE

Üye
Originally posted by schweppes@Jun 21 2005, 11:30 AM
gelir ama parayı verene ;)
[post=92108]Quoted post[/post]​

AMA NERDEEEEEEEEE................ :off:

schweppes

Üye
valla yaşını bilmem ben takım kursam ve boşta olsa kesin alırdım

SelmanTE

SelmanTE

Üye
Originally posted by schweppes@Jun 21 2005, 11:37 AM
valla yaşını bilmem ben takım kursam ve boşta olsa kesin alırdım
[post=92119]Quoted post[/post]​

:artı: katılıyorum :artı:

ama yapılacak bişi yok

wincih

Üye
beyler edgar davişds gibi yıldızların tr ye gelene kadar en az 3 ülkeden kovulması gerekir ingiltere - ispanya-almanya onun için fb nin de gs ninde bjk nin de çok uçuk rakamlar dışında o tür bir futbolcu alması çok ama çok zor :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt