Galatasaray da hedef : KAKA

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Galatasaray da hedef : KAKA

Ünal Aysal-Fatih Terim zirvesinden Real Madrid'in yıldız ismi çıktı. Başkan'la transferi masaya yatıran Terim, “Bana gençlerle gelmeyin. Avrupa'ya gitmek istiyorsak tecrübeli isimler isterim” dedi. Aslan dev transfer için harekete geçti.

Galatasaray’da Ünal Aysal’ın başkan seçilmesiyle birlikte Sarı-Kırmızılı taraftarlar heyecanla takıma katılacak
yeni yıldızları beklemeye geçmişti. Elmander, Selçuk İnan ve Ceyhun Gülselam’ın alınmasının ardından kısa bir
sessizliğe bürünen Cim Bom, şimdi de öyle böyle değil, dünyaca ünlü bir yıldızın peşine düştü: Kaka...
Her şey önceki gün Florya’da Başkan Ünal Aysal ve Fatih Terim’in diğer yöneticilerle birlikte yediği yemekte gündeme geldi. Terim, Aysal’a isteklerini şöyle aktardı:

‘Bana gençlerle gelmeyin’
“Zaman günü kurtarma zamanı. Bana kimse genç futbolcu alalım, bunları yetiştirelim diye gelmesin. Benim bu sene takımı Avrupa’ya taşıyacak tecrübeli isimlere ihtiyacım var. Gençlerle uğraşamam. Bugüne kadar bir sürü
genç çıkardım, kimseden bir teşekkür işitmedim. Bu sene başarısız olursak herkes benden hesap sorar. Transferleri buna göre yapın. Avrupa’dan gelecek genç futbolcular Türkiye’de oynamak için gelmez, Avrupa’ya kendini göstermek için gelir. Galatasaray’ı tekrar Avrupa’ya taşımamız gerek. Zaten Avrupa’dan iyi genç oyuncu almaya çalışırsanız Galatasaray’ı değil Trabzonspor’u tercih ederler.”

Başkan devreye girdi
Fatih Terim’i dikkatli bir şekilde dinleyen Başkan Ünal Aysal, tecrübeli teknik adamın bir dediğini iki etmedi. Toplantıda ortaya çıkan isim olan Brezilyalı Kaka için hemen harekete geçti. Real Madrid Kulübü’nün CEO’sunu arayarak bu konudaki görüşlerini aktardı. 2015 yılına kadar İspanyol deviyle sözleşmesi bulunan, ancak forma giyemediği için mutsuz olan Kaka’nın da transfere sıcak baktığı kaydedildi. Kaka’nın yüksek bonservis ücretine rağmen Galatasaray’ın bu transfer için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağı, yıldız futbolcuya Sarı-Kırmızılı formayı giydirmek için her türlü çabayı sarfedeceği bildirildi.

• Beğen
Tepkiler: 'Enver'

technoblue

technoblue

Üye
:kop::kop::kop::kop::d::d::d::d: hadi ordannnn :heyo::heyo:

'Enver'

'Enver'

Üye
işin kakası çıktı :pro:

• Beğen
Tepkiler: ALPARS™
Dampierre

Dampierre

Üye
basın yazacak bir şey bulamıyor gazetesine haber sitesine, böyle durumlar ortaya çıkıyor

India

India

Üye
basın yerine diablosu koy çok doğru bir cümle olacak :)

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
basın yerine diablosu koy çok doğru bir cümle olacak :)

Güzel kardeşim , minik kardeşim ;

Beni neden koyacaklar ki , ben görevimden gayet memnunum . Adamlar gazete manşetlerinde bu haberleri süslüyorlar , biz de ekliyoruz ... Garip olan nedir bunda ..?

Sıkıntın var ise , gazete müdürlerini mahkemeye verebilirsin yalan bilgi vermekten ...!
Bana dert yanmayacaksın . :)

Kolay gelsin ...

OğuzcanAbi

Üye
kaka mı :oha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt