Galatasaray da ayrılık var ... Erman Kılıç Eskişehirspor da...

Sponsorlu Bağlantılar

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Galatasaray da ayrılık var ... Erman Kılıç Eskişehirspor da...
Eskişehirspor Galatasaray'dan Erman Kılıç'ı renklerine bağladı. Sezon başında Sivasspor'dan bedelsiz olarak transfer edilen Erman, sarı kırmızılı formayla bir Süper Kupa sevinci yaşarken, ligde de Gaziantepspor ve Bursaspor maçlarında sonradan oyuna dahil olmuştu.

Ligtv

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Büyük bir transfer başarısı(!) takdir edilmeli...

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi
Erman kaliteli bir oyuncuydu...
Hiç oynatmayacaksin madem ne diye alıyorsun o zaman be arkadaş...
Son derece saçmalık ...

alaStar

alaStar

Üye
Erman kaliteli bir oyuncuydu...
Hiç oynatmayacaksin madem ne diye alıyorsun o zaman be arkadaş...
Son derece saçmalık ...

ermanın gitmesini bir cimbomlu olarak istemezdim ama kendisi ben bu takımda yer bulamam yollayın beni demiş yolu açık olsun ,fener bahçede birçok topçuyu alıp harcamıştır örn serdar kesimal ,sezer ,özer,vs. hiç olmazsa cimbom gidene dur demedi

burakkk97

Üye

ermanın gitmesini bir cimbomlu olarak istemezdim ama kendisi ben bu takımda yer bulamam yollayın beni demiş yolu açık olsun ,fener bahçede birçok topçuyu alıp harcamıştır örn serdar kesimal ,sezer ,özer,vs. hiç olmazsa cimbom gidene dur demedi

+1. Aynen katiliyorum.

semihguney

semihguney

Üye
emenike olayı gibi olmuş , gitmek isteyenı zorla tutamazsın ki , bedelsiz aldık 200bine sattık :D kısa günün kârı diyelim yolu açık olsun

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
    Konu Sahibi

Kimse gidene dur demez ...
2 ay önce gelmiş bir adam , yer bulamam diye gelip gidiyorsa orada büyük sıkıntı var demektir . Asıl sorun burada işte ...

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye

ne saçmalıyorsunuz arkadaş. Sen yeni sözleşmeyi beğenmeyip 3 ay kendine klüp arayan aydını cl kadrosuna dahil edersen oda o klüpte adelet yerine torpilin işlediğini düşünerek gitmek ister tabi. Ermana yapılan ayıptır , vicdansızlıktır. Yapmayın arkadaş. Eleştirmeyi öğrenin önce

alaStar

alaStar

Üye
Ben bilemem torpilmidir nedir ama erman zaten lig için yapılmış bir transfer kendini messi zannetmemesi gerekir illaki rotasyonlarla ligde kendine yer bulabilirdi sanki şimdi gittiği takımda cl mi oynayacak

alaStar

alaStar

Üye

Kimse gidene dur demez ...
2 ay önce gelmiş bir adam , yer bulamam diye gelip gidiyorsa orada büyük sıkıntı var demektir . Asıl sorun burada işte ...

Kendini ilk onbirde oynayacak diye mi alındı zannediyodu chedju bile kendine yer bulamadı ama tribinde oturuyor yada sow örneği mesela adam gitsin mi ersun hoca almadı diye çocuk oyunu mu bu