Galatasaray 100.Yıl Forması

Sponsorlu Bağlantılar

stil

Üye
    Konu Sahibi
Galatasaray 100.Yıl Forması
Galatasaray'ın Teknik Sponsoru adidas tarafından hazırlanan 100. Yıl Formaları, bugün saat 12:00’da Florya Metin Oktay Tesisleri'nde düzenlenen kokteyle basına tanıtıldı. Törene Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ergun Gürsoy, Başkan Yardımcısı ve Basın Sözcüsü Turgay Kıran, Futbol Şubesinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Gökşen, Yönetim Kurulu Üyeleri Şükrü Ergün, Niyazi Yelkencioğlu ve Derya Taşdelenler’le birlikte; Teknik Direktörümüz Gheorghe Hagi ve teknik kadro, Milli Takımlar’da bulunan futbolcularımız haricindeki tüm Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı ile Galatasaray Sportif A.Ş. Genel Müdürü Ebru Köksal ve Galatasaray Pazarlama A.Ş Genel Müdürü Selva Darnel katıldı.

adidas Türkiye ve Galatasaray Sportif A.Ş. arasında gerçekleştirilen ve 31 Mayıs 2010 tarihine kadar geçerli olacak olan sponsorluk anlaşmasına dayanan işbirliği, 1 Nisan 2005 tarihinde başlıyor. Florya Metin Oktay Tesisleri’nde düzenlenen organizasyonla, 100. Yıl Forması, beyaz forma, antrenman ve kamp malzemelerinin tanıtımı yapılırken; Nisan ayı itibarıyla Galatasaray Store’larda satışa çıkacak olan 100. Yıl formasının satış fiyatı 75 YTL, beyaz orijinal formanın 69 YTL, beyaz taraftar formasının da (replika) 39 YTL olacağı duyuruldu.

Formaların tanıtımı sırasında konuşma yapan Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Ergun Gürsoy, tüm taraftarlara Galatasaray 100. yıl formasını almaları çağrısında bulundu. Törende söz alan adidas Türkiye Genel Müdürü Osman Ayaz da; “adidas Türkiye olarak, Türkiye ve Avrupa’da köklü başarılara imza atmış bir spor kulübü olan Galatasaray ile işbirliğimizin 100. Yıl gibi önemli bir dönemde yeniden başlıyor olması bizim için mutluluk ve heyecan vericidir. Bu kapsamda adidas’ın, Galatasaray için geliştirdiği forma ve antrenman ürünleriyle birlikte; Galatasaray Spor Kulübü tarafından tasarlanmış olan 100. Yıl formasını hazırladık. Galatasaray için üretilen bir diğer forma olan beyaz forma ise orijinal maç ve taraftar forması olarak iki ayrı şekilde üretilmiştir" açıklamasını yaptı.

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
iğrenç bir forma bana göre...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bana gorede oyle. Bun galatasaray futbolcularıda soyle ima etmis:Formada sponsorların öne cıktıgını gorduk....
(Yanlısım varsa duzeltin.)

crawling

crawling

Üye
berbat derim susarım..

cosmokramer

Üye
böyle düşünmeniz çok doğal, bana da fenerin bütün formaları iğrenç geliyor, sevmiyorum çünkü...

bence bu forma güzel...
klasik parçalı forma, arma eski stil...
ben beğendim ve alacağım ki zaten beğenmesemde alırdım, ne de olsa manevi değeri var...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Arkdaşım ben bir fenerli gözüyle değil.. Bir futbolsever gözüyle izledim tanıtımı... Ama o eski arma falan açıkçası oturmamış....

mayday_

Üye
bence de hiç güzel olmamış gokhan43 , crawling vede van hooijdonk'un açıklamaları
forma ise harika....

Layblood

Üye
Gayet güzel olmus.Ortadaki gs isareti cok güzel durmus.

psycho potter

Üye
ben bi gs li olarak hiç beğenmedim gs nin mi 100. yılı yoksa avea yada adisasın bu kadar olmaz çok kötü :eksi:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Futbolcular gibi psycho potter(Gsli) da soyluyor.Sponsorlarınmı yoksa GSninmi forması?????

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Adidas reklamı ben buradayım diye bağırıyor resmen...

crawling

crawling

Üye
hele avea tam armanın ortasında :Pavea spor

stil

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar forma bence cok güzel bence değil herkesce tabi kıskananlar olabiliyor. 100 yılınızda sizide görücez.
......... stiL the Last point

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by stil@Mar 30 2005, 06:54 PM
ya arkadaşlar forma bence cok güzel bence değil herkesce tabi kıskananlar olabiliyor. 100 yılınızda sizide görücez.
......... stiL the Last point
[post=22684]Quoted post[/post]​

La mahmut okulda beğenmedim diyordun burda beğendim diyorsun pes doğrusu... :eksi: :eksi: :eksi:

cosmokramer

Üye
bence süper, avea konusunda benimde hoşnutsuzluğum var ama bu formayı almamı etkilemez..

forma güzel işte arkadaşlar, lütfen kıskanmayalım....:)

armada süper, renkler de, parçalı olması da...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kıskanacak bişey yok ki ortada....

Ayrıca güzel olsa bize göre neden kötüleyelim... Ona bakarsanız gs nin 2002 yılında giydiği altın sarısı ve gümüş forma benim hoşuma giderdi...

Şahsi fikrimdir... Güzel olmamış...

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Mar 31 2005, 12:53 PM

Ayrıca güzel olsa bize göre neden kötüleyelim... Ona bakarsanız gs nin 2002 yılında giydiği altın sarısı ve gümüş forma benim hoşuma giderdi...

[post=22990]Quoted post[/post]​

ne kadar doğal o altın sarısı formadan ben fazla hoşlanmamıştım...

sen bizim mavi formayı da beğenmişsindir kesin...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Maviyi hatırlamıyorum ama o 2 forma gerçekten güzeldi bence...

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Bencede ii olmamıs..

Layblood

Üye
Sadece yaka kismi güzel olmamis.dier kisimlari güzel.