Galactic War


Furkan Karapınar

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar uzun süredir üzerinde çalıştığım space shooter türündeki android oyunumu bu gün google play store'da yayınladım. indirip yorumlarsanız mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Örnek Oyun içi görseller:
Rich (BB code):
Rich (BB code):
Rich (BB code):
Rich (BB code):
Rich (BB code):

Link:
 
  • Beğen
Tepkiler: baho66

Furkan Karapınar

Üye
    Konu Sahibi
oyun toplamda 1000 indirme sayısına ulaştı arkadaşlar, desteğiniz için teşekkürler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt