G3 alarm sorunu ???

Sponsorlu Bağlantılar

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
G3 alarm sorunu ???
Beyler bayanlar benim sorunum baslikta'da belirttigim gibi alarm ile ilgili. sorun ise su, alarmi kurdum sabah 8:00 ve nihayet caldi, uyanip kapattim ama bukez hemen ardindan muzik player aciliyor kendi kendine. bu surekli boyle, cihaza reset attim yeni os kurdum hatta cihaz hardbrick oldu servise verdim 4 gun once geldi anakart degisti (twrp kurmaya calismistim yarida kaldi :D ) ama sorun hala devam ediyor nedeni nedir. ilk aldigim zamanlarda bu sorun yoktu servise gondermeden yaklasik 3 4 ay once basladi. cok sinir bozucu bir durum hersabah yataktan sicriyorum:O boyle bir sorun yasayan varmi acaba aranizda. tesekkurler ???

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Enterasanmiş Anakart Değişince İMEİnoda Değiştimi Peki?

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Evet değişti. Açıkçası yeni cihaz bekledim ama gelmedi :D alarm sorunuda düzelir büyük ihtimalle diye düşünmüştüm ama olmamış[emoji14]

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hangi sürümü kullanıyorsun!

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Lollipop 5.0 henüz stock rom gelmedi ingiltere cihazı benimkisi

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
başka bir stock rom kur istersen 6.0 ı deneyebilirsin bizde sorun yok kurmak istersen yardımcı olurum

KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Aslında düşünüyorum ama bu aralar biraz yoğunum is güç filan. Yakın bir zamanda kesinlikle kuracağım 6.0 türkiye için stock çıkmadı degilmi ?

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hayır çıkmadı ama kurmak istediğinde bana ulaş sıradan kurumlarda böyle sorunlar çıkıyor size biraz daha detaylı kurulumu anlatırım

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
hayır çıkmadı ama kurmak istediğinde bana ulaş sıradan kurumlarda böyle sorunlar çıkıyor size biraz daha detaylı kurulumu anlatırım
Teşekkürler ilgin için. Kuracağım zaman özelden mesaj atarım müsait olduğunda yapariz. Aslında xposed kurmak istiyorum ama birkere göçerttim cihazı twrp yüzünden, oyuzden korkuyorum biraz :)

gandilla

gandilla

Üye
Alarm kurarken uygulama başlat diye bir özellik var ondan mi acaba diyecekken anakart falan iş bayağı karışık miş. En olmadı 3.parti bir alarm uygulaması ile idare edebilirsin belki bazı hoş alarm uygulamaları var.

• Beğen
Tepkiler: KacakMazot
KacakMazot

KacakMazot

Üye
    Konu Sahibi
Orada uygulama seçili degil. Dediğin gibi playstore dan başka uygulama kullanıyorum o şekilde sorun yok. Yinede teşekkürler yanıtlarınız için. Şimdilik 3. Parti Uygulama kullanıyorum en azından os 6.0 ya geçene kadar.

Üst Alt