LG G2 G2 için Marshmallow verildi mi?Verilmediyse ne zaman verilir?

Sponsorlu Bağlantılar

exper_15

Üye
    Konu Sahibi
G2 için Marshmallow verildi mi?Verilmediyse ne zaman verilir?
G2 için Marshmallow verildi mi?Verilmediyse ne zaman verilir?G2 marshmallow için fazlasıyla yeterli makine, ne zaman verilir?

Dj.Refoo

Dj.Refoo

Üye
verilmeyecek

Emre

Üye
Hiçbir zaman.

exper_15

Üye
    Konu Sahibi
Neden bu kadar emin konuşuyorsunuz?Böyle peşinen konuşmamak için İnternette bi araştırma yapın derim.

turancen

turancen

Üye
Lg g2 ye android 6 verilecek diye etrafta çokca laflar dönmeye başlamış ve android 6 ile g2 üzerinden test sonuçları çıkmış, sanırsam bir sürpriz yapıp lg g2 ye android 6 getirecek :D eğer böyle olursa bomba olur :D diğer firmalara ders olur, tabi halen ertelemeye devam etmedikce

Lg g2 android 6 sızan test ekranı

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
2.80 ghzmi ? g3 te 2.46 var yanlislik var o resimde

2.80 değil 2.26 olacaktı. Ayrıca sanmıyorum 6 alacağını o zaman lg g3te 7 alir ?

0MG90

0MG90

Üye
Lg g2 ye android 6 verilecek diye etrafta çokca laflar dönmeye başlamış ve android 6 ile g2 üzerinden test sonuçları çıkmış, sanırsam bir sürpriz yapıp lg g2 ye android 6 getirecek :D eğer böyle olursa bomba olur :D diğer firmalara ders olur, tabi halen ertelemeye devam etmedikce

Lg g2 android 6 sızan test ekranı
O resim yalan. G2'de S808 yok.

gttrk

gttrk

Üye
alır mı bilmem de farklı romlarla çok denedim ama hiçbiri kitkat kadar zevk vermiyior. daha sonra da lollipop geliyor. sonra jelly bean en son marshmallow benim için. güncel uygulamaları kullanabilmek icin kitkat yerine lollipoptayım ama hep aklım kitkatta.

karayel90

karayel90

Üye
Kesinlikle çıkmayacak lg açıkladı custom rom(Geliştirici Romu) ile marshmallow sürümüne geçebilirsin sadece ama onlardada stabilite sağlanmış değil beklemek lazım 2g-3g sorunları var şu an zaten çoğu cm 12 sürümü tabanlı

Üst Alt