G.Saray'da mutlu son! (Saat15:20'de Chedjou Borsaya Bildirildi)

Sponsorlu Bağlantılar

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi
G.Saray'da mutlu son! (Saat15:20'de Chedjou Borsaya Bildirildi)
Sezon başından itibaren Galatasaray'ın kıskacı altında olan Chedjou'nun sarı kırmızılı takımla anlaştığı iddia edildi.

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın transfer için görevlendirdiği danışmanı Bülent Tulun, Lille’e gitti ve burada Fransız kulübünün yöneticileri ile bir araya geldi.

AMK'nın haberine göre; Tulun, Lille'i 6.5 milyon Euro bonservise ikna etti. Haftalar önce prensip anlaşmasına varılan 28 yaşındaki Chedjou da, 4 Yıllık Sözleşme, 2.2 milyon Euro garanti para ve maç başına 10 bin Euro'luk teklife “Evet” dedi.

- - - Eklendi - - -

Son Olarakda Galatasaray'ın Bu Transferi 24 Saat İçinde KAP'a Bildirmesi Bekleniyor.

AMK, AjansSpor, NTVSpor

Ve Borsaya'da Bildirildi;

Sarı kırmızılı kulüpten borsaya gönderilen yazıda; "Profesyonel futbolcu Aurelien Chedjou ve kulübü Lille FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" denildi.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Haydi bakalım hayırlısı olsun, :tşk:

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Yaw çok acele ediyorsunuz bnce resmiyet kazanmış haberleri yayınlayın sonra üzülüyorsunuz rekabet etmeye takım kalmıyor.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
pek izleme şansım olmamıştı bakalım

CABBAR

CABBAR

Üye
Yaw çok acele ediyorsunuz bnce resmiyet kazanmış haberleri yayınlayın sonra üzülüyorsunuz rekabet etmeye takım kalmıyor.

"rekabet etmeye takım kalmıyor" :hmmm :kop2: buna böyle gülünür

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
chedjou için görüşmelete başlandığı kapa bildirildi

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi

Borsaya'da Bildirildi;

Sarı kırmızılı kulüpten borsaya gönderilen yazıda; "Profesyonel futbolcu Aurelien Chedjou ve kulübü Lille FC ile resmi görüşmelere başlanmıştır. Kamuoyu gelişmelerden haberdar edilecektir" denildi.

Genellikle Emin Olduğum Haberleri Paylaşırım.

İyi Forumlar.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
hadi bakalım bekliyoruz bu transferi galatasaraylılar olarak :hmmm

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Gazetelerin şişirme haberlerini alıpta bizim resmi sitemizden veya resmi yayınlarımızdan çıkmayan haberleri toplamışsın ve şekil yapıyo sanmışsın kendini oda güzel bişey emeğine sağlık fakaaaaat biz borsaya bildirip sonradan ..... gibi kalmışlara cvbı formayı giydirip vermişiz bunlar fasa fiso :)

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi
Gazetelerin şişirme haberlerini alıpta bizim resmi sitemizden veya resmi yayınlarımızdan çıkmayan haberleri toplamışsın ve şekil yapıyo sanmışsın kendini oda güzel bişey emeğine sağlık fakaaaaat biz borsaya bildirip sonradan ..... gibi kalmışlara cvbı formayı giydirip vermişiz bunlar fasa fiso :)

İlk Olarak Ben Çoluk Çocukla Şekil Yarışına Girecek Yaşı Çoktan Aştım Kardeşim.

İkinci Bir Husus Fotoğrafı Ben Yapmadım Gezinirken Gördüm ve Paylaştım.

Diğer Bir Husus İse, Sercan'ı Bilmem Ama Galatasaray'a Gelmeden Önce Selçuk, Hamit ve Snaijder'e Fenerbahçe'nin Teklif Yaptığını Cümle Alem Biliyorda Sen Nasıl Bu Uzamış Diline Rağmen Bilmiyorsun Şaştım İnanki.

Ve Gayet İyi Hatırlıyorum Fenerbahçe'nin Bahsi Geçen Futbolculara Teklif Yaptığını Futbolcularda Doğrulamıştı. Ki Fenerbahçe'de Yalanlamamıştı!

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye

İlk Olarak Ben Çoluk Çocukla Şekil Yarışına Girecek Yaşı Çoktan Aştım Kardeşim.

İkinci Bir Husus Fotoğrafı Ben Yapmadım Gezinirken Gördüm ve Paylaştım.

Diğer Bir Husus İse, Sercan'ı Bilmem Ama Galatasaray'a Gelmeden Önce Selçuk, Hamit ve Snaijder'e Fenerbahçe'nin Teklif Yaptığını Cümle Alem Biliyorda Sen Nasıl Bu Uzamış Diline Rağmen Bilmiyorsun Şaştım İnanki.

Ve Gayet İyi Hatırlıyorum Fenerbahçe'nin Bahsi Geçen Futbolculara Teklif Yaptığını Futbolcularda Doğrulamıştı. Ki Fenerbahçe'de Yalanlamamıştı!
Güzel bi derleme eline sağlık kap niye var ozaman madem teklif yapmışız kapa bildirmk Zorunda değilmiyiz.

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Güzel bi derleme eline sağlık kap niye var ozaman madem teklif yapmışız kapa bildirmk Zorunda değilmiyiz.

farkettiysen takımlar anlaştığı zaman veya büyük ölçüde anlaşmaya vardığı zaman kap'a bildirim yapıyor

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye

farkettiysen takımlar anlaştığı zaman veya büyük ölçüde anlaşmaya vardığı zaman kap'a bildirim yapıyor

Hımm anladım alperinki ozaman çok farklı bi durum ünal bey hayal dünyasında kendi kendine gelin güvey olmuş sonrada kapa bildirmiş :)

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Lutfen forumun huzurunu bozmayin hidayet abinin paylastigi o resimde de tahrik var turkgucunun mesajlarinda da... Boyle basit seyler icin tartismaya, birbirinizi kirmaya degmez...

hidayet02

hidayet02

Üye
    Konu Sahibi
Lutfen forumun huzurunu bozmayin hidayet abinin paylastigi o resimde de tahrik var turkgucunun mesajlarinda da... Boyle basit seyler icin tartismaya, birbirinizi kirmaya degmez...

Kardeşim:) O Tür Resimlere Lakırdı Gözüyle Bakmak Gerekir. Nitekim Artık Çıt Dediğimizde Kırılan, Hemen Parlayan Bir Topluma Dönüştük. Alttan Almayı Hoşgörü İle Karşılamayı Unuttuk. Komik Bir Resim Bile İnsanları Kırıcı Olmaya İtiyorsa, Toplum Olarak Çok Vahim Bir Hale Düştüğümüzün İspatıdır Bu.

Neyse Sağlık Olsun:)

• Beğen
Tepkiler: Oğuzhan
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:tşk: