Futbolcu Olmasaydım...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kdr05

Kdr05

Üye
    Konu Sahibi
Futbolcu Olmasaydım...
''Futbolcu olmasaydım, kamyoncu olurdum.''

Sarı-kırmızılıların İsveçli yıldızı Johan Elmander'in babasının işi dolayısıyla küçük yaşlardan beri kamyonlarla iç içe olduğu öğrenildi.

Galatasaray'ın İsveçli yıldızı Johan Elmander, Türkiye'de top koştururken ülkesinde de boş durmuyor. Yıldız futbolcunun ailesinin, ülkesi İsveç'te önemli bir nakliyat şirketinin sahibi olduğu ortaya çıktı

Galatasaraylı futbolcu memleketi Alingsas'ta Elmander Stadyumu adı verilen yeni stadın açılışına katılırken, ailesiyle beraber de vakit geçirme şansı buldu.

Scania markalı yeni bir kamyonun tanıtımında objektif karşısına geçen Elmander ailesi'nde Johan'ın babası Bert Elmander'in kardeşi ve üvey kardeşiyle beraber idare ettiği hatta kamyonlarda sürücülük yaptığı belirtildi.

"Ben futbol dışında bu işle birlikte büyüdüm" diyen Johan Elmander çocukken babası Bert, kamyonla evden ayrıldığında camdan bakıp ağladığını içtenlikle anlattı.

Tecrübeli futbolcu ayrıca, nakliyat ile ilgili işleri kardeşleriyle birlikte küçük yaşta öğrendiğini belirterek, "Biz üç kardeşin çocukluk hayâli futbolcu ya da kamyon şöförü olmaktı" ifadelerini kullandı.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
vay be

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
çok duygulandım somuru:
tamam düzeldim :D

• Beğen
Tepkiler: onurca06
onurca06

onurca06

Üye
Kamyoncu olacak bir tipide yok ama :D :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...