Öneri futbol

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
futbol
belki ustume vazife degil ama futbol bolumunu biraz yukari alsaniz daha cok ilgi gormezmi ?

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Üstünüze vazife. Forum konusunda her türlü önerilerinizi dikkate alıyoruz. Ancak sitenin asıl amacı bu tarz bölümler değil Mobil ve Teknoloji. Dolayısıyla bu tarz bölümlerin yerinin gayet uygun olduğunu öngörmekteyim.

• Beğen
Tepkiler: dogukan-, Revengeful ve Reşwan
mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
Ben o bolumde duyular paylassam baya fazla ama sorun olurmu acaba ??

Bilişim Profesörü

Bilişim Profesörü

Üye
Tabiki olmaz, bölümde Site Kuralları | MaxiCep.Com burada belirtilen kurallara aykırı olmadığı sürece istediğiniz kadar konu açabilirsiniz.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Üstünüze vazife. Forum konusunda her türlü önerilerinizi dikkate alıyoruz. Ancak sitenin asıl amacı bu tarz bölümler değil Mobil ve Teknoloji. Dolayısıyla bu tarz bölümlerin yerinin gayet uygun olduğunu öngörmekteyim.
Katılıyorum.
Zaten pek fazla futbol fanı yok gibi sitede. İlgili olan kişiler zaten daha maç yapılmadan 1-2 hafta önce konu açıp değerlendirmeler yapıyor, iddaa bile hazırlıyorlardı :ehe Hala öyle mi bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Arayan Mevlasını da bulur belasını da :ok2:

• Beğen
Tepkiler: Bilişim Profesörü
mustafaz33

mustafaz33

Üye
    Konu Sahibi
Katılıyorum.
Zaten pek fazla futbol fanı yok gibi sitede. İlgili olan kişiler zaten daha maç yapılmadan 1-2 hafta önce konu açıp değerlendirmeler yapıyor, iddaa bile hazırlıyorlardı :ehe Hala öyle mi bilmiyorum.
Maclar baslayinca yavas yavas hareketlenmeyi baslamis bende pc'ye kavusunca oran artacak insallah ;)

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Orası aktifleştikçe olay çıkıyor :D Objektif olarak kendi düşüncelerinizi paylaşarak orayı canlandırabilirsiniz. Ligler ve şampiyonlar ligide başlamak üzereyken zamanla aktiflik kazanır öncelikle paylaşım olmalı. Symbian Androidin üstünde ama android daha aktif. Yani yukarı gelmesi pek birşey değiştirmez gibi :)

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, Oğuzhan ve Dede
KayraBey

KayraBey

Üye
Orası aktifleştikçe olay çıkıyor :D Objektif olarak kendi düşüncelerinizi paylaşarak orayı canlandırabilirsiniz. Ligler ve şampiyonlar ligide başlamak üzereyken zamanla aktiflik kazanır öncelikle paylaşım olmalı. Symbian Androidin üstünde ama android daha aktif. Yani yukarı gelmesi pek birşey değiştirmez gibi :)
Yönetici arkadaşa katılıyorum :)

Bu çarşamba buluşalım mı :D:D

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı, asigsasi ve Mad EagLe
jojo_va

jojo_va

Üye
futbol bölümü olduğunu yeni öğrendim ust bolumlere tasinirsa iyi olur

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Forumumuzun asıl amacı mobil cihazlar ve diğer teklojik aletler olduğu için şu an için yeri iyi. En altlarda yer alıyor spor bölümü.

• Beğen
Tepkiler: mustafaz33
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...