futbol

• 15 Ağustos 2014
  • 552 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. belki ustume vazife degil ama futbol bolumunu biraz yukari alsaniz daha cok ilgi gormezmi ?

Yazan: mustafaz33
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Üstünüze vazife. Forum konusunda her türlü önerilerinizi dikkate alıyoruz. Ancak sitenin asıl amacı bu tarz bölümler değil Mobil ve Teknoloji. Dolayısıyla bu tarz bölümlerin yerinin gayet uygun olduğunu öngörmekteyim.

dogukan-, Revengeful ve Reşwan bunu beğendi.
  3. Ben o bolumde duyular paylassam baya fazla ama sorun olurmu acaba ??

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Tabiki olmaz, bölümde Site Kuralları | MaxiCep.Com burada belirtilen kurallara aykırı olmadığı sürece istediğiniz kadar konu açabilirsiniz.

5. Katılıyorum.
    Zaten pek fazla futbol fanı yok gibi sitede. İlgili olan kişiler zaten daha maç yapılmadan 1-2 hafta önce konu açıp değerlendirmeler yapıyor, iddaa bile hazırlıyorlardı :ehe Hala öyle mi bilmiyorum.

Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  6. Arayan Mevlasını da bulur belasını da :ok2:

Mobil cihaz ile gönderdi
    Bilişim Profesörü bunu beğendi.
  7. Maclar baslayinca yavas yavas hareketlenmeyi baslamis bende pc'ye kavusunca oran artacak insallah ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Orası aktifleştikçe olay çıkıyor :D Objektif olarak kendi düşüncelerinizi paylaşarak orayı canlandırabilirsiniz. Ligler ve şampiyonlar ligide başlamak üzereyken zamanla aktiflik kazanır öncelikle paylaşım olmalı. Symbian Androidin üstünde ama android daha aktif. Yani yukarı gelmesi pek birşey değiştirmez gibi :)

-Akıncı, Oğuzhan ve Dede bunu beğendi.
  9. Yönetici arkadaşa katılıyorum :)

Bu çarşamba buluşalım mı :D:D

Mobil cihaz ile gönderdi
    -Akıncı, asigsasi ve Mad EagLe bunu beğendi.
  10. futbol bölümü olduğunu yeni öğrendim ust bolumlere tasinirsa iyi olur

Samsung ile gönderdi
  11. Forumumuzun asıl amacı mobil cihazlar ve diğer teklojik aletler olduğu için şu an için yeri iyi. En altlarda yer alıyor spor bölümü.

mustafaz33 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/12/2018 - 15:39