Futbol maçı yapan 10 kişinin üzerine yıldırım düştü!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Futbol maçı yapan 10 kişi, yağmurun başlamasıyla altına sığındıkları ağaca yıldırım düşmesi sonucunda yaralandı.
ABD'nin Boston kentinde futbol maçı yapan 10 kişi, yağmurun başlamasıyla altına sığındıkları ağaca yıldırım düşmesi sonucunda yaralandı.
Yetkililer, en küçüğü 13 yaşında ve en yaşlısı 40'lı yaşlarındaki 10 kişinin, çeşitli derecelerde yanıkları olduğunu ve çevredeki değişik hastanelerde tedavi altına alındıklarını açıkladı.
Yaralılar içinde hayati tehlikesi bulunan olmadığı kaydedildi. Dorchester's Franklin amatör futbol sahasında meydana gelen olayın bir şahidi, "Hepsi tuğla gibi art arda yere düştüler" diye tasvir etti yaşanan olayı. Boston İlk Yardım ünitesi şefi Michael Bosse, hayatı boyunca 10 kişiye birden yıldırım çarpmasına ilk kez şahit olduğunu dile getirdi.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
39
El~PisToLeRo
Cevap
1
Görüntüleme
301
!HaYaLeT!
clawiss
Cevap
3
Görüntüleme
335
ia.phlvn
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt