Fujitsu Siemens'ten 18,4 inçlik dev-laptop

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
"The Patriot"

"The Patriot"

Üye
Fujitsu Siemens'ten 18,4 inçlik dev-laptop

Fujitsu Siemens da dev-laptoplar kervanına katılıp şu andan itibaren masaüstü PC yerine kullanılabilen Amilo Xi 3650'yi sunuyor.

Parlak cilalı kasa içerisine yerleştirilen ekran 16:9 ekran biçimini kullanıyor ve bu da doğal olarak HD-filmlerin rahatsız edici siyah kenarlıklar olmadan seyredilebileceği anlamına geliyor. Centrino 2 platformunu baz alan cihaz en yüksek konfigürasyonda Core 2 Duo T9400, 4 GB RAM ve bir Geforce 9600M GT'dan oluşuyor.

Sürücü yuvalarında ise DL-DVD yazıcı veya bir Blu-ray kombo sürücü ve iki adet 320 GB'lık sabit disk bulunuyor. Bağlantı arayüzleri olarak HDMI, eSATA, 1 GBit-LAN ve 300 MBit WLAN sunuluyor.

Fujitsu Siemens Amilo Xi 3650'yi eylülden itibaren yaklaşık 1.760 dolara satışa sunacak.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt