Fujifilm S1500 Kutulu Çanta Hediyeli + Petrix SL 2157 Tripod Hediye 310TL

 • 20 Temmuz 2014
 • 507 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Fujifilm S1500 Kutulu Çanta Hediyeli + Petrix SL 2157 Tripod Hediye 310TL

  3-5 defa kullanılmıştır ve temiz kullanılmıştır. Hafıza kartı yoktur.

  Çanta ve Petrix SL 2157 Tripod Hediye ediyorum. Garantisi bitmiştir.

  sanalpazar Linki: 2. el Fujifilm S1500 Kutulu Çanta Hediyeli 310 TL Sanalpazar.com'da 26995774

  10 Megapiksel 12x Optik Zoom 2.7 "Çift Görüntü Sabitleme Sahne Tanıma (SR) Otomatik Mod 13.5fps Ardarda Çekim Panoramik Çekim Modu Yüksek ISO Hassasiyeti (6400)  Fujifilm FinePix S1500 dijital fotoğraf makinesi : Fujifilm kompakt ve hafif gövdesinde 12x gibi etkileyici bir optik zoom özelliği barındıran yeni modeli Fujifilm FinePix S1500 kamerasını duyurdu. 10 megapiksel çözünürlüklü yeni FinePix S1500 dijital kamera Çift Görüntü Sabitleme, Fujinon 12x optik zoom lens (35mm film eşdeğeri 33mm-396mm), otomatik kırmızı göz gidermeli Yüz Tanıma teknolojisi ve ISO 6400'e varan ışık hassasiyet değeri ile ileri amatör seviyedeki fotoğrafseverle yönelik bir ürün. Fujifilm FinePix S1500 fotoğraf makinesinin dikkat çeken özellikleri arasında yer alan Panorama Çekim Modu ve Instant (anında) Zoom gibi özellikleri cihazın ailenin her üyesine yönelik olmasını sağlıyor
  Fujifilm FinePix S1500 Çift Görüntü Sabitleyici
  Etkileyici zoom mesafesinin yanı sıra FinePix S1500 fotoğraf makinesinin CCD kaydırma ve görüntü sabitleme fonksiyonları uzun odak uzaklık değerlerinde kamera sarsıntısından kaynaklanan bulanıklık etkisinin ortadan kalkmasını sağlıyor. Çift Görüntü Sabitleme sistemi uzaktaki veya hareketli nesnelerin sorunsuz şekilde fotoğraflanmasını sağlayarak görüntülerdeki bulanıklıkları minimum seviyeye indiriyor ve fotoğraf kalitesini garantiliyor.

  Fujifilm S1500 ve Otomatik Netleme Takibi
  Fujifilm S1500 kameranın yeni Otomatik Netleme Takip fonksiyonu kullanıcıların 12x zoomda dahi nesneler üzerinde otomatik netleme takibi yapabilmelerini sağlıyor. Bu özellik sürekli hareket eden çocuklar, evcil hayvanların fotoğraflanmasında kullanıcının en büyük yardımcılarından biri oluyor. Deklanşöre yarım basıldığında kamera otomatik netlemeyi gerçekleştirerek kullanıcının çekimi gerçekleştireceği ana kadar odaklamayı sürdürüyor
  Fujifilm FinePix S1500 özellikleri
  Fuji FinePix S1500 fotoğraf makinesinde otomatik netleme takibinin yanı sıra çekim işlemini kolaylaştıran diğer fonksiyonlar da mevcut:
  ? Instant (Anında) Zoom: Bu fonksiyon hareketli nesnelerin yüksek zoom değerlerinde fotoğraflanmasını kolaylaştırıyor ve insan yüzlerinin çekiminde yüz tanıma teknolojisiyle birlikte çalışıyor.
  ? Panorama Çekim Modu: İlk olarak popüler FinePix S1000fd modelinde görülen bu özellik üç ayrı fotoğrafı bir araya getirip birleştirerek inanılmaz derecede etkileyici panoramik fotoğraflar sunuyor.
  ? Sürekli Çekim: Spor karşılaşmaları veya hareketli sahnelerin çekiminde kullanılan bu özellik sayesinde çözünürlüğe bağlı olarak saniyede 7.5 kare ile 15 kareye ulaşan hızlarda peş peşe seri çekim yapmak olanaklı. 2 megapiksel çözünürlükte 15 kare/sn çekim hızı elde edilebilirken 5 megapiksel çözünürlükte de saniyede 3.3 ile 6 kare arasında hız kullanılabiliyor.
  FinePix S1500 ile hızlı fotoğraf izleme
  Fujifilm FinePix S1500 dijital fotoğraf makinesinin High Speed Playback veya Micro Thumbnail özellikleri aracılığıyla, çekilmiş olan mevcut fotoğraflar saniyede 10 kare gibi hızla ekrana getirilerek kullanıcıların aradıkları fotoğrafı kolaylıkla bulabilmeleri sağlanmış. Micro Thumbnail özelliği de 2.7 inç büyüklüğündeki ekranda fotoğrafları 100'lük bölümler halinde listeleyerek aynı kolaylığı sağlıyor.

  Fujifilm S1500 Otomatik Sahne Tanıma
  FinePix S1500 dijital kamerada bulunan SR AUTO teknolojisi kullanıcıların fotoğraf makinelerinden mümkün olan en iyi sonucu almalarına olanak tanıyor. Kullanıcının bu teknoloji ile fotoğraf çekerken yapması gereken tek şey çerçeveyi ayarlamak; SR AUTO mevcut sahneyi - Manzara, Gece, Makro, Gece Portre, Portre, Arka Plan Aydınlatmalı Portre - otomatik olarak tanıyarak ideal çekim seçeneklerini ayarlıyor.

  Fujifilm FinePix S1500 Hafif gövde yapısı
  S1500 fotoğraf makinesinin kompakt ölçülerdeki hafif gövdesi kullanıcıların cihazı yanlarında taşımalarını sorunsuz ve rahat hale getiriyor. Cihaz kompakt gövdesine rağmen 12x gibi etkileyici bir zoom mesafesine sahip. Fujifilm S1500 dijital fotoğraf makinesi 52MB dâhil hafızası ile zorunlu durumlarda hafıza kartına alternatif oluşturuyor. Fujifilm'in yeni modeli FinePix S1500 dört adet AA tip pil ile çalışıyor

  ? 10 megapiksel çözünürlük
  ? 12x optik zoom objektif
  ? Çift Görüntü Sabitleme sistemi
  ? 2.7 inç LCD ekran
  ? Otomatik Netleme Takibi
  ? Instant Zoom ? Panorama Çekim Modu ? SR Auto
  ? ISO 6400 (3 megapikselde)
  ? 16 adet hazır çekim modu
  ? Kırmızı göz gidermeli yüz tanıma teknolojisi
  ? AA tip pillerle 300 adet ve AA Lityum pillerle 700 adede ulaşan çekim sayısı  Genel Özellikler
  Ağırlık 324 Gr.
  Boyutlar 102,5 x 73 x 67,8 mm
  Flaş/Flaş Modu Var/Otomatik
  Bağlantı / Arabirim USB
  Güç Seçenekleri 4 Adet AA Pil
  Resim Dosya Biçimi JPEG
  Türkçe Menü Var

  Paket İçeriği.Fujifilm FinePix S1500 dijital fotoğraf makinesi - Omuz Askısı - Lens Kapağı - Lens Kapağı Kablosu - USB Kablosu - AV Kablosu - CD-ROM ile FinePixViewer - Kullanma Kılavuzu
  Sesli Video Kaydı Var
  Otomatik Zamanlayıcı Var
  Video Modu AVI
  Görüntü Özellikleri
  Görüntü Sabitleyici Var
  Görüntü İşlemcisi CCD
  Objektif Özellikler
  Çözünürlük 10,0 Megapixel
  Optik Zoom 12x
  Hafıza Özellikleri
  Hafıza Kartı Desteği SD , SDHC
  Dahili Bellek 23 MB
  Ekran Özellikleri
  Ekran Boyutu 2.7"
  Yüz Tanıma Var
  Kırmızı Göz Düzeltme Var
  Objektif Özellikler
  Hassasiyet(ISO) ISO 6400
  ---
  Günceldir.
  ---
  Günceldir.
  ---
  Günceldir.
  ---
  Günceldir.
   


  Yazan: lifeiswaiting
 2. Pazarlık payı vardır.
  ---
  Ürün satılmıştır bir başka forumdan.
   
 3. Ürün satıldığı için konu :locked:
   
  LG ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
13/12/2018 - 11:40