FTP server açabileceğim Java uygulaması varmıdır

Sponsorlu Bağlantılar

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
FTP server açabileceğim Java uygulaması varmıdır
Arkadaşlar acaba telefonun dosyalarını FTP server açıp paylaşabileceğim Java uygulaması varmıdır

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
File Commander gibi dosya yönetici uygulamaları var

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Açsa da en fazla foto gönderirsin . Başka bir iş yapamaz.
Hocam linki verirmisiniz. Size söyledim hala vermediniz. Cidden FTP server açıyorsa baya iyi programdır eski cihazlara 32 GB hafıza kartı takıp FTP sunucusu açıp Google Drive gibi bulut depolama olarak kullanabiliriz

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hocam linki verirmisiniz. Size söyledim hala vermediniz. Cidden FTP server açıyorsa baya iyi programdır eski cihazlara 32 GB hafıza kartı takıp FTP sunucusu açıp Google Drive gibi bulut depolama olarak kullanabiliriz
Olmaz . Java bu 100 mhz işlemci 2 mb ram ile anca kişi dosyası gönderirsin. Hafıza kartı takscaksın bulut depolama yapacaksın senğn bu dediğini 808 ile yapamıyorum.

MAERKEK

MAERKEK

Moderator

XXXturi01

XXXturi01

Üye
    Konu Sahibi
Olmaz . Java bu 100 mhz işlemci 2 mb ram ile anca kişi dosyası gönderirsin. Hafıza kartı takscaksın bulut depolama yapacaksın senğn bu dediğini 808 ile yapamıyorum.
Teşekkürler hocam. 808 e şaşırdım nasıl yapamaz diye. Sanıyordum kesin Symbian için böyle program vardır diye meğer yokmuş olsa 808 yapardı o işi

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Teşekkürler hocam. 808 e şaşırdım nasıl yapamaz diye. Sanıyordum kesin Symbian için böyle program vardır diye meğer yokmuş olsa 808 yapardı o işi
Evet program var ama . Server hızı olarak kullanamıyorsun . Hız çok düşük . Resim dosyası aktarması bile baya uzun sürüyor. Daha iyi bir uygulama yapılırsa belki daha stabil çalışabilir.