Fs Caller

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wildchild

Üye
    Konu Sahibi
Fs Caller
fs caller crakli kurulumunu detaylı anlatcak olan varmı pls

cmert

cmert

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'> fs caller crakli kurulumunu detaylı anlatcak olan varmı pls [/b][/quote]

full versiyonu sitenin dosyalar bölümünde mevcut zaten.

msw

msw

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
Dosyalarda mevcuttur ilgili açıklaması da yapılmıştır...

climax

Üye
<div class='quotetop'>(wildchild &#064; Dec 8 2005, 08&#58;48 PM) [post=224743]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
çalışmıyo zaten kurup napıcan..boşveeeeeer..fs caller demek sorun demek

POWER

POWER

Üye
<div class='quotetop'>(climax &#064; Dec 13 2005, 10&#58;26 AM) [post=226374]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]
çalışmıyo zaten kurup napıcan..boşveeeeeer..fs caller demek sorun demek
[/b][/quote]
katılıyorum sana climax boş boş program yüklüyorlar telefonu kasıyor telefon saçmalamaya başlıyor sallayın gitsin&#33;

vahap oktay

Üye
arkadaslar bu fs calleri indirsemde sifre soruyor yardimci olabilirmisiniz

cnrokt

cnrokt

Üye
arkadaslar bu fs calleri indirsemde sifre soruyor yardimci olabilirmisiniz

millet babamı buldum :D:D:D:D adım caner oktay ve bu mesajı yazan hakikaten babamdır... bu sorusunu ben cevaplarım siz zahmet etmeyin...

S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
millet babamı buldum :D:D:D:D adım caner oktay ve bu mesajı yazan hakikaten babamdır... bu sorusunu ben cevaplarım siz zahmet etmeyin...

babanı kayıp mı etmiştin?işte maxicep artık kaybolanlarıda birleştiriyor yaww:ehe

cnrokt

cnrokt

Üye
S&#8364;YF&#8364;TTiN;471182' Alıntı:
babanı kayıp mı etmiştin?işte maxicep artık kaybolanlarıda birleştiriyor yaww:ehe

yok babam moskow da yaşıyor... her günde konuşuruz ama burda raslayacağım aklıma gelmezdi şaşırdım.. :D

şifreyide verdim az önce :D

vahap oktay

Üye
babasini kaybetmedi ama tesadufen burda mesajimi gordu fs.caller ile ilgili olunca

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt