Fring Yeni Sürüm Çıktı !!! 05.06.2010

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
Fring Yeni Sürüm Çıktı !!! 05.06.2010
Fring yeni sürümünün download linki dün mail adresime gönderildi. Fring güncellenmiş. Ben daha denemedim ama deneyince burada olurum. :ehe

Size tavsiyem, eğer telefonunuzda ücretsiz internet v.s. varsa siteye girdikten sonra "get fring via SMS seçeneği ile telefonunuza direk yüklemek. Fakat bu yol telefonunuzdan interneti kullanarak indirmenizi gerektirir unutmayın. :nono:

Eğer bilgisayardan indirmek isterseniz ki bu yol daha uygundur; "get fring via PC" seçeneği ile indirin. :evet:

Bir teşekkür yeter.:oke:
İyigünlerde kullanın.:bye2:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: arslanyurek, Ceyen, chaky1983 ve 7 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
Ben de teşekkür ederim

TopFury

TopFury

Üye
Sağolasın

dEs_

dEs_

Üye
Arkadaşın verdiği 9.2 versiyon arkadaşlar. Ona göre indirin...
Kolay gelsin...

expert522

Üye
teşekkürler............. video yada sesli arama yaptıgım zaman hata veriyor neden acaba

galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi

YSN550

Üye
arkadaşlar fring i kullanmayın .made in israel

PRHACKX

PRHACKX

Üye
Paylaşımın için teşekkürler !!!

QUANTİN

QUANTİN

Üye
programı indirdim fakat galiba üyelik istiyor yardım edermisiniz

galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
Üyelik Ücretsizdir. İnternet üzerinden üye olabilirsiniz. Fakat program bildiğiniz üzere internet üzerinden çalışmaktadır. UNUTMAYIN :nono: . Fring' in wep sitesine girin. Telefonunuz için güncel versiyonu da bulabilirsiniz. :oke:
Bir teşekkürü esirgemeyin. Paylaşımdan yararlanan arkadaşlarım, yorumlarınız beni memnun edecektir. :bye2:

--------------- Ekleme ---------------

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
tşkler

muratsim67

Üye
benim telefonun kamerası arkada .msn live call yapıyorum ama ,acaba doğrumu yapıyorum kamerayı açmayı.açıklama yapın lutfen

hellord

hellord

Üye
Teşekkürler arkadaşimda bu görüntülü görüşmeyi nasıl yapıyoruz bir türlü bulamadimda

murat3702

murat3702

Üye
Görüntülü konuşamıyorsun, seslide konuşamıyorsun. Beş para etmez bir yazılım.

galaxy7

galaxy7

Üye
    Konu Sahibi
Üye olman lazım ama ücretsiz .:)

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

kalkan3434

Üye
Paylaşım için teşekkürler güzel program :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Üyelik Ücretsizdir. İnternet üzerinden üye olabilirsiniz. Fakat program bildiğiniz üzere internet üzerinden çalışmaktadır. UNUTMAYIN :nono: . Fring' in wep sitesine girin. Telefonunuz için güncel versiyonu da bulabilirsiniz. :oke:
Bir teşekkürü esirgemeyin. Paylaşımdan yararlanan arkadaşlarım, yorumlarınız beni memnun edecektir. :bye2:

--------------- Ekleme ---------------

teşekkürler :-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt