Fring v3.35.38 Update | OS9.2'ler İçin Güncelleme

Sponsorlu Bağlantılar

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi
Fring v3.35.38 Update | OS9.2'ler İçin Güncelleme
Bildiğimiz MSN, Yahoo, GoogleTalk gibi yazışma programlarının bi arada olduğu WLAN deslekli, Fring programı kullanıcıları ile yine WLAN üzeri sesli görüşme imkanı sağlayan programın son sürümüdür...

OS9.2'ler için güncelleme.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: cello-can ve chak88

TranceBabe35

TranceBabe35

Üye
güzel paylaşımm ama biraz açıklarsan daha iyi olur:)

ilker56

Üye
bendeki frings beta o nasıl düzeltçem ????

Reis-i Eagles

Reis-i Eagles

Üye
    Konu Sahibi

Bildiğimiz MSN, Yahoo, GoogleTalk gibi yazışma programlarının bi arada olduğu WLAN deslekli, Fring programı kullanıcıları ile yine WLAN üzeri sesli görüşme imkanı sağlayan programın son sürümüdür... :oke:

by_modifiyeci

Üye
teşekkürler emeğine sağlık dostum

matraxadr

matraxadr

Üye
:oke:

nakos

Üye
ben kullaniyorum n95 çok güzel ama g810 ses gidiyor ama ses gelmiyor

hidayetcaliskan

hidayetcaliskan

Üye
Bende bu programı E51 telefonumdan sorunsuz bir şekilde kullanıyorum. Biraz anlatıyım. Öncelikle telefonunuzda wlan yoksa bu işe hiç girmeyin kontör dayanmaz çünkü:) wlan olduğunu var sayıyorum. cep telefonundan m.fring.com (adres doğru ve bu şekilde) adresine girerek gelen sayfadan fringi indiriyorsunuz. ardından programı açınca gelen yerlerden kendinizi kayıt ediyorsunuz. (bunlar için biraz ingilizce ve bilgisayar bilgisi gerekli. şu anda daha ince ayrıntılarını anlatamam) daha sonra da msn adres ve şifrenizi girerek msn üzerinden chatlaşmeye başlıyorsunuz. konuştuğunuz kişinin ismine gelip call seçeneğinden fring call seçeneğini seçiyor ve karşıdaki kişi de onayladıktan sonra karşılıklı sesli ve kaliteli bir görüşme yapıyorsunuz.

extremum55

Üye
yazışmalar sorunsuz oluyo ama, dosya alıpğ verme, sesli görüşme olmuyor
en azından ben de olmadı

jackalxxxx4

Üye
arkadaşlar msn ve google talkta denedim ses süper hızlı tabii bunun için iyi bi wifi sahibi olmanız gerkiyor.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Ben uzun zamandir kullaniyordum bu programi..ama versiyon yukselttikten sonra (tel n96 versiyonu 20 yaptiktan sonra) telefondan msn aramasi yapamaz oldum..sadece skype aranabiliyo..acaba neden olabilir?aramalar hep mesgule dusuyo ve baglanti kesiliyo..tesekkurler

eddyredline

eddyredline

Üye
şiddetle tavsiye ederim :D wi-fi olanlar için birde evde işte usun sure pinekleyiyorsanız toplu mesenger özellikle skpe ve sıp (sıp internet telefonudur) özelliği oldugundan gercekten işime yarıyor . en azından avrupayı bedava arıyorum !! :D yapmasını bilen biliyor ama lütfen kablosuz internet kullanan arkadaslar kullansın gsm şirketlerine para kaptırmayalım iyi forumlar :D

--------------- Ekleme ---------------

Ben uzun zamandir kullaniyordum bu programi..ama versiyon yukselttikten sonra (tel n96 versiyonu 20 yaptiktan sonra) telefondan msn aramasi yapamaz oldum..sadece skype aranabiliyo..acaba neden olabilir?aramalar hep mesgule dusuyo ve baglanti kesiliyo..tesekkurler
söyleyim kardes sanki daha düşük bir msn miş gibi algılıyor bilgisayar ve bunun için için hat dusuyor skypede ve sıpta problem yok keske dediğin gibi bi zahmet msnide ust seviyeye uygun yapsalardı iyi olurdu bende uzun zamandır kullnıyorum acaba eskisine donsek olurmu ki :d dedim olmadi iyi forumlar

Ceza_89

Ceza_89

Üye
tessekurlerrr ederim

mhmtozturk

mhmtozturk

Üye
thanks.

mahmudalo

Üye
öncelikle teşekkürler çok güzel bir program aynı zamanda facebook, twitter gibi ortamları da desteklemekte ve kullanmakta olduğum last.fm e de desteği var, şahane!

arkadaşlar yalnız bir şey soracağım:
Skype ın kendi mobil programı üzerinden (skype lite) skype telefonlarını aramak ve aranmak ücretli (skype credisi istiyor). acaba bunda durum nasıl? ücretli mi ücretsiz mi ? deneyen birisi acaba söyleyebilir mi ?
teşekkürler

cockpitim1

cockpitim1

Üye
nokıa e51 kullanıcıyım frıng programı kullanıyom msn yazı göndermek iyi ama bir sorun var..!
-cep telefondan msn ile bilgisayara sesli konuşmak olmuyor ses davetıye bilgisayar msn ye gönderiyom hemem reddediyor neden oluyor bilmiyorum 3 sene önce öyle yaptım çalişiyordu şimdi yeni sürüm yükledim sesli konuşmak olmuyor bilen varsa yardım etsın

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
nokıa e51 kullanıcıyım frıng programı kullanıyom msn yazı göndermek iyi ama bir sorun var..!
-cep telefondan msn ile bilgisayara sesli konuşmak olmuyor ses davetıye bilgisayar msn ye gönderiyom hemem reddediyor neden oluyor bilmiyorum 3 sene önce öyle yaptım çalişiyordu şimdi yeni sürüm yükledim sesli konuşmak olmuyor bilen varsa yardım etsın

http://www.maxicep.com/s60-3rd-mess...-skype-msn-icq-vs-detayli-anlatim-270019.html buraya bakın

Üst Alt