Free i-SMS All In One v1.11 Final VIP Express

Sponsorlu Bağlantılar

mcnpl4

mcnpl4

Üye
    Konu Sahibi
Free i-SMS All In One v1.11 Final VIP Express
tek sorun ingilizce ama forumdan bazı arkadaşlar türkçeye çevirebilirler belki....
güle güle kullanın...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sandık, mr_problem, KiRa-X ve 4 diğerleri

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
teşekkürler..

AxiRyzz

Üye
Varmı?
registration

fearlessnaz1f

Üye
ya bunun türkçe ve imzalı olanını nasıl bulacaz.. bende var türkçesi ama sertifikalayamadım.. hata veriyor.. yardım edebilcek var mı?*..

MaxiXepq

MaxiXepq

Üye
sertifika hatası verio .s

ozilato

Üye
hata vermiyo şu anda indirdim denedim ingilizce ama ingilizce gerektirmiyor kullanmak için

mr_problem

mr_problem

Üye
Evet bende yükledim arkadaşlar (5800) sorunsuz gibi görünüyor. mu değilmi anlayamadım ama..

chamicals

Üye
program deneme sürümü gibi birşey kapandıktan sonra kendini sıfırlıyor

melih9478

melih9478

Üye
teşekkürler.. yükledim biraz deneyelm :)

m17

m17

Üye
Bunda oturum aç sorunu var eğer kayıt yapan varsa epostayla şifreyi paylaşsın yararlanalım yada crackleyin

eisenhiem

Üye
işe yaramaz kayıtsız zsürüm

hwesta2001

Üye
benim bir sorun olacak bu programla ilgili. Öncelikle teşekkür edeyim paylaşım için çok güzel ve kullanışlı bir program. Bence hep s60 kullanıcıları bu programı edinmeli. Neyse şöyle bir hata farkettim ben bu programda. Türkçe karakter kullanınca max. karakter sayısı telefonun orjinal kendi mesaj yazma programında azaldığından çok daha fazla azalıyor. Şöyle demedim freeismsle yazdığım ve gönderdiğim mesaj 5mesaj gösterirken onu kopyalayıp telin orjinal mesaj yazmasina yapistirinca 2sms olarak gösterdi. Tamam mesaj beleş ama Bu şöyle bir sorun yaratıyor. Freeisms uzun mesajları genellikle 5sms üstünü yarım gönderiyor. Yani ben de öyle. T9la yazıyoruz malum. Hep mesaj en az telin orjinal mesaj programında 2sms uzunluğunda oluyor. Freeismsde ise en az 5sms tutuyor aynı mesaj. Yani attiğm çoğu mesaj karşıya yarım gidiyor. Ben saatlerce sevdiğime güzel birşey yazmaya uğraşıyorum. Bakalım ne cevap gelicek diye beklerken mesajın yarım cevabı uyuz ediyor adamı. Bilmem bu derdimin bir çaresi varmı. Önerileriniz için şunları unutmayın.
1-T9suz yazamam.
2-freeismsden vazgeçmem
3-kısaçık mesajla yetinemem
4-ikide bir telin orj. Sms şeyini açmak orda yazmak istemiyorum.
5- hazır sevgilimden ayrılmam:)

vefik1

Üye
program güzel teşekkürler fakat benim 5800 da smiley nedense çıkmıyor ya acil yardım edin?:S

SymbianHacker

SymbianHacker

Kapalı Hesap
:tşk:

burak_9999

burak_9999

Üye
:) :(:8

Üst Alt