franco.Kernel updater 2 v2.0.2 APK

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Android 4.0 ve üzeri gerektirir. Bu uygulama ile android cihazınızda yüklü olan custom kernel üzerinde çeşitli teknik düzenlemeler yapabilirsiniz. 5mb civarında apk boyutu vardır.İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
0
Görüntüleme
137
TheNightMare.
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
114
bveo1990
TheNightMare.
Cevap
1
Görüntüleme
237
waterback
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt