fotoğraf baskı makinası önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

dr fire

dr fire

Üye
    Konu Sahibi
fotoğraf baskı makinası önerisi
Çektiğim fotoğraflar dijital ortamda kalmasın elimde olsun istiyorum. Bu yüzden fotoğraflarımı evde düzgün basabileceğim boyut olarak ise en fazla A3 ya da A4 baskı yapabileceğim fiyatı en fazla "1000 tl" olan kaliteli, sorunsuz bir fotoğraf baskı makinası arıyorum. Yardımcı olabilecek varsa sevinirim. :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
bakarım birazdan :)Canon Selphy cp910

dr fire

dr fire

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim araştırdığın için [emoji1] ama daha büyük baskı yapabileceğim değerde arıyorum mesela 25×30 cm gibi :)

Son düzenleme:
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
yalnız onunla telefondan da baskı alabiliyorsun ve taşıması kolay :) o yüzden dedim

dr fire

dr fire

Üye
    Konu Sahibi
inceledim biliyorum heralde [emoji12] ben telefonla değil fotoğraf makinamla çektiklerimi basmak istiyorum [emoji4]

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
link attım ordakilere bakabilirsin :)

dr fire

dr fire

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim :)

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
her zaman canım :)

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence En İyisi A3 Çünkü Günümüz Telefonları Örneğin S4 S5 M8 Filan Henüz A4 Kalitesine Varabildiklerine İnanmiyorum Belki 808 1020 Denemek Lazım Onun Haricinde Cihazimin Sensörü Büyük A4de İyi Resim Alırım Diyorsan A4 de Bas Bence YOksa A3 En İyisi

dr fire

dr fire

Üye
    Konu Sahibi
Bence En İyisi A3 Çünkü Günümüz Telefonları Örneğin S4 S5 M8 Filan Henüz A4 Kalitesine Varabildiklerine İnanmiyorum Belki 808 1020 Denemek Lazım Onun Haricinde Cihazimin Sensörü Büyük A4de İyi Resim Alırım Diyorsan A4 de Bas Bence YOksa A3 En İyisi
A3 boyutları A4ten daha büyük. A5 demek istedin sanırsam?

• Beğen
Tepkiler: savaza
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
sorun değil çoğu insan bilmez zaten A3 ve A5 ayrımını :)
Lise Zamanlarımda Çok Haşir Neşirdim Ters Orantılı Olduklarını Unuttum Sory :D Sen En İyisi A5de Bas Resimlerini İleride Odana Modanada Asarsın

denisjr

denisjr

Üye
Ben de fotoğrafla ilgileniyorum hp yazıcı var memnun değilim. Ama bir kaç kere izmirde fuarda görmüştüm. Canon yazıcı yanına tüp boyalar koyuyorlar. Harika birşey ama güvenipte almadım 150-200 tl arası birşeydi. Tavsiye etçek varsa ama burdan görüp beğenip alabilirim bende.

Ccihat67

Ccihat67

Üye
Bende bu makinadan düşünüyorum canon selphy 910 şarjı nasıldır acaba ve mürekkebi ? He birde makinam Nikon d3200 uyumsuzluk olurmu ?

savaza

savaza

Üye
bende fotograf cıkarmak için yazıcı önerisi istiyorum bütce 150-250 mümkünse bitmeyen kartuşlu bir model olsun(bitmeyen kartuş gitti gidiyorda gördüm kartuş binlerce çıktı verebiliyor )

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67

Üst Alt