forumların kralı dev arsiv playstation oyunları resimli burada DiREK LiNK

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sanal-dahi

sanal-dahi

Üye
    Konu Sahibi
forumların kralı dev arsiv playstation oyunları resimli burada DiREK LiNK
arkadaslar konu tarafımındır alındı çalıntı degıldır çok aradım bulamadım bukadar kapsamlı bır paylasım ve sıze yardımcı olmaya karar verdım

ılk adım fpse emulatorunu ındırıyoruz

lınk burada:dırek ındırın problem olursa altta ıkıncı lınk var

alternatıf emulator lınkı:

sımdı bıos ayarları için bıos dosyası ındırecegız

bıos lınkı:dırek ındırebılırsınız

SCPH1001 - America [
]
sımdı nasıl yapılacagına gelelım çok basıt yukarıdakı elmulatoru telefona kuruyoruz daha sonra bıosu hafıza kartına playstatıon dıye klasor kuralı ısmı onemlı degıl klasorun ama karısmasın dıye bunu yazarsınız ıçıne bıosu kopyalayın daha sonra emulatoru telefonda çalıstırın yanı programı çalıstırın program açılınca bıos ayarı sıteyecek ıstemese bıle menuye basarak ayarlar menusune gelın emulatorun ve bıos ayarına tıklayın daha sonra sızden dosyanın oldugu yerı ısteyecek sırasıyal hafıza kartı ve açmıs oldugumuz playstatıon klasorunun ıçındekı bıos scph1001 dosyasını tanıtın bukadar anlayamayan arkdaslar uzulmeyın vıdeosundan takıp edın basaracaksınız..

GOREREK YAPARIM DIYENLERE emulatorun kurulumu ve bıos ayarı yapımı vıdeosu:

[video=youtube;L9smTonrfZY]http://www.youtube.com/watch?v=L9smTonrfZY&feature=player_detailpage[/video]

ızlemenız yeterlı anlayacaksınız ve kolaylıkla basarcaksınız

MUTLAKA OKUYUN

sımdı son sıra oyunları yuklemede playstatıon 1 ın oyun larını paylascagım ve bu emulator ıso uzantılı oyunları oynatır ıllakı buradakı oyunlarla sınırlı degılız tum playstatıon1 oyunlarını oynayabılırz oyun hızı ve kalıtesı telefonunuzun ıslemcı hızı ekran kalıtesı ıle alakalı olarak farklılık gosterırı ama çalısmayan androıd telefon yok sımdıye kadar hepsı açtı tabılı androıd2.1 ve uzerınden bahsdıyorum altını denemedım ama denemekte fayda var bıraz kasar okadar ındırdıgımız ve ya ındırecegızım tum oyun dosyalarını ıso uznatılı olan hepsını hafıza kartımızdakı playstatıon klasorunun ıçıne rom klasoru olusturark ıçıne kopyalayalım ve programı çalsııtırıp rom klasorundekı ıstedıgımız oyunun uzerıne geleek çalısıtıralım kolaygelsın bır tesekkuru çok gormeyın emege saygı çalma çırpma yok alınterı

oyunlarıı::::

ÖNEMLİİİİİİ:
ARKADASLAR BU ARSIVIN HEPSI DIREK INDIRME LINKLERIDIR UGRASMANIZ GEREKMIYOR BUZERINE TIKLAYIN VE INDIRIN EN KUÇUN BOYUTLU BIR PLAYSTATION OYUNU 180 200 MB DAN ASAGI DEGILDIR YETERINCE HAFIZA KARTINIZDA YER OPLMASI GEREKIR BEGENDIGINIZI INDIIRN BIRDE EN HIT OLANLARI PAYLASTIM GULE GULE OYNAYIN BIR TESEKKURU UNUTMAYIN INEN DOSYALARDAKI SADECE ISO DOSYASINI HAFIZA KARTINA ATIYORUZ SADECE ISO UZANTILI OLANI BU ÇOOK ONEMLI DIREK RARLI SEKILDE OLMAZ ILK ONCE RARDAN ÇIKARIYORUZ ISO KLASORUDE RARLI GIBI GORUNUR AMA ONU AÇMAYIN DIREK OSEKILDE HAFIZA KARTINDAKI DAHA ONCE AÇTIGIMIZ ROM KLASORUNE KOPYALAYIN HADI BOL ŞANSLARR KONU TARAFIMINDIR TUM HAKLARI DOLABIMDA SAG ÇEKMECEDE SAKLIDIR BENI SEVENLER SOMUREBILIR:naughty:(h)

• Beğen
Tepkiler: kowboy2006, Superfan ve Reşwan

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Teşekkürler

devilspath

devilspath

Üye
Eyw dostum bence bu konu üst konu yapilmali

reaurora

reaurora

Üye
Street fighter IV'u çalıştıramadık bunlarla yetinicez. Tesekkurler dostum

xAsopos

xAsopos

Üye
Arayıpta bulamadığınız tüm playstation atari nes her türlü oyun bu sitede mevcut isteyen bakabilir. yanda rom türünden ister atariyi ister playstation ı seçin alfabe sırasına göre tüm oyunlar dizili.seçin indirin.

berk_cglr

Üye
bende bios u gormuyor ne senin verdigin emulator nede psx4droid

xcolakx

Üye
Winning eleven bulabilirmisiniz ?

Astrosman

Astrosman

Üye
Teşekkürler

alien97

alien97

Üye
eline sağlık :tşk:

kowboy2006

Üye
emeğine sağlık :oke:

enverpa_a

enverpa_a

Üye
kardesim ne yaptimsa olmadi indirdigim oyunlar rar rari actiktan sonra oyun iso olmasi gerekmekte dir degilmi emulator oyunu goruyor ama hic biri acmiyor

devilspath

devilspath

Üye
Linkler degismis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt