Forumda resim ve dosya paylaşmak için hangi siteleri kullanıyorsunuz ?

• 14 Eylül 2013
  • 617 Okunma
  • 10 Cevap

1. Ben resim için imgur.com ve imageshack.us kullanıyorum.Dosyalar için ise Yandex Disk kullanıyorum genelde ama Dropbox tercihimdir.Zira Dropbox direk indirme linki veriyor ve mobil kullanıcılar için dosya indirmesi çok rahat.

Peki siz ?

Yazan: mkyb
  2. Ben dosya içm mediafire resim i.in hızlıresim.com

3. hızlı resim in saklama süresi kısa, imageshack ı tavsiye ederim...

4. :oke: az önce denedim toplu upload yapabiliyoruz galiba ama direk link için hesap istiyor. Hızlı resim şimdilik iyi gibi :)

5. daha önce images kurbayı kullanıyordum resmi 7 yıl kalıcı oalrak tutuyor
    google de arama yaptıgımda bile dahda karşıma çıkıyor
    hızlıresimde uplodılan resmin ömrü altı zaten bu da normal bir insanın hafızasıkadar bişey
    images de uplatım paylaşıtıgım resimlerin içinde pişmanlık duydugum resimlerde var
    özel hayatan bir kare fotorafı iyi niyetinizle paylaştıgımda beklemedğim şekilde eleştiriler
    geliyor bu da yetmez gibi ordan oraya kapyala yapıştır ile çovalıp gidiyor he buda yetmez gibi
    bir den altına yazı yazıp caps yapmışlar

6. Resim için, hizliresim ya da tinypic kullanıyorum. Dosya için tabii ki doysa.tc. Hem indirme hızı yok hemde yerli malı. :ehe

7. İmageshack'in 7 yıl resim sakladığı nerede yazıyor ? Ben ömür boyu saklıyor diye biliyordum. :alsana:

hizliresim kafasına göre dosya silebiliyor.Dosya.tc'ye hiç güvenmem yerli malları hep böyle bi bakmışsın çat diye kapatmış adamlar.Tavsiyem Yandex Disk kullan.Tek tıkla indiriyorusun bekleme vs hiç bir şey yok.Üstelik dosyaları ömür boyu saklıyorlar.

8. dosya.co dosya yuklemek için resimde hızlıresim sitesi kullanıyorum

9. hızlıresım.com

10. hızlı resim ve skydrive

11. ömür boyumu :aha:

Yüklüyor...
22/09/2018 - 00:20