Forumda neden kimse en iyi cevap özelliğini kullanmıyor ?

Sponsorlu Bağlantılar

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Forumda neden kimse en iyi cevap özelliğini kullanmıyor ?
Özellik geldiği gün 1-2 hafta boyunca kullanıldı ancak şuan hiç kimse kullanmıyor. Bence çok işe yarayan bir özellik kullansanıza ya :)

Karavelaa

Üye
Maalesef tapatalk da olmadı için kullanamıyorum:)

Luck Star

Luck Star

Üye
    Konu Sahibi
Siteden girenlerin bahanesi ne olacak acaba :D

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa
PrisonerMacTavish

PrisonerMacTavish

Üye
Ben kullanıyorum ama daha alışamadık sanırım :)

Ozan

Ozan

Admin
Evet katılıyorum diğer üyelerin özellikle çok fazla mesajlı konularda direkt olarak en iyi cevapları görmesi, bulması herkesin işini kolaylaştıracak ve konuya en güzel cevabı yazanı bir anlamda takdir eden ve teşekkür edilen bir harekettir.

mürteza16

mürteza16

Üye
En iyi cevap yok çünkü.

• Beğen
Tepkiler: Joker. ve asigsasi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Evet katılıyorum diğer üyelerin özellikle çok fazla mesajlı konularda direkt olarak en iyi cevapları görmesi, bulması herkesin işini kolaylaştıracak ve konuya en güzel cevabı yazanı bir anlamda takdir eden ve teşekkür edilen bir harekettir.

Aslında en iyi cevap yerine "üste taşı" butonu olsa daha çok kullanan olabilir :)
Gerekli yorumları konu altına taşıyabilir uyeler.
Sanırım isminden dolayı üyelere hitap eden bir buton değil birazda itici gibi çünkü en iyi mesaj benim ki olmalı niye onunki olsun gibi düşünebiliriz :D

• Beğen
Tepkiler: Karavelaa, asigsasi ve mürteza16
xmustx

xmustx

Üye
var ve çok kullandım..

Mert

Mert

Üye
Bu özellik ilk geldiğinde farklı rütbelerdeki üyelerin "en iyi cevap" puanlarının farklı olması eşitsizliğine karşı çıkmıştım hala da karşı çıkıyorum. Kendimce protesto ediyorum kullanmayarak. Belki benim gibiler azımsanmayacak kadarlardır :)

Sniper2023x

Üye
Siteyi cezbettiren bilinç altı bir buton olabilir :)

feyzeddinonal

feyzeddinonal

Üye
Bende tapatalkdan giriyorum hızlı cevap var ama o dediğinizi göremedün

Ozan

Ozan

Admin
Tapatalk maalesef desteklemiyor, ancak en iyi cevap konusunu desteklemek için bazı fikirlerimiz var umarım hayata geçireceğiz çok yakın zamanda.

Üst Alt