Forumda Hacker Var! (3)

Sucrofe

Sucrofe

Üye
    Konu Sahibi
Aman Allah'ım, neler oluyor bu forumda? @The Shadow ile @KinG CrazY 'nin hackerlığından sonra bir darbe de @mürteza16 'dan geldi!@KinG CrazY ve @The Shadow arasında bir şey yok gibi gözükse de ikisi rekabet halindeler! @The Shadow , @mürteza16 ile anlaştı mı? Neler oluyor, anlamak çok güç!
 
mürteza16

mürteza16

Üye
Aman tanrım DİDİM. :oha:
 
KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
milletten alıntı yaparken mesajını düzeltiyorsun sonra hacker miş :D

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

HEÇKIR
 
SHS

SHS

Üye
Herkes heykır
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt