Forum aktifliği

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Forum aktifliği
Bildiğiniz gibi dostlar her gencin lise sonda girmesi gereken sınav oluyor benimde önümde hayatım için önemli iki sınav var
Sınavlara iyi hazırlanmak için sosyal hesaplarımı kapatıyorum maxicep hesabımıda uzun süre aktif olamayacağım arada sırada önemli bir şey var mı diye bakarım.
Hepinizi çok sevdim.Abilerimin elinden öperim kardeşlerime selam olsun. 1 sene sonra siz beni unutmazsanız ben de bir aksilik olmazsa görüşmek dileğiyle Allah a emanet olun

Tepkiler: BLooD_ReG, 0MG90, MaxipmaN ve 4 diğerleri

Emrgncy

Üye

Başarılar diliyorum Mücahit

Tepkiler: Joker

Joker

Emekli Yönetici
İrtibatı kopartmayalım kardeşim.Allah kolaylık versin.Başarılar

Tepkiler: Akıncı

Nextman

Emekli Yönetici
Başarılarının konusunu açmak için bekleriz

Tepkiler: Akıncı ve Emrgncy

UpOneTR

Üye
Bir iki güne geri gelir merak ermeyin

Tepkiler: Akıncı ve Nextman
Bir iki güne geri gelir merak ermeyin

KayraBey

Üye
Kazanmadan gelme

Tepkiler: Nextman

SHS

Üye
Allah a emanet ol, başarılar

KayraBey

Üye
Üniversite kazanıp bana sucuk alacaklar vardı forumda. Gel gör ki hala evde kendi sucuğumuzu yiyoruz

@Türe selam

Revengeful

Emekli Yönetici
Hadi derslerine iyi çalış doktor falan ol. Cok pahalılar Maxi indirim uygula bize
Üniversite kazanıp bana sucuk alacaklar vardı forumda. Gel gör ki hala evde kendi sucuğumuzu yiyoruz

@Türe selam
Sucuk dedinde aklıma geldi.
Arkadaslar market sucukları değilde kasap sucuklarını nasıl soyuyorsunuz yahu ? çizikler atıp kaynar suya tutup buhar yardımıyla rahat çıkıyor ama arada bazi kısımlar diretiyor. Yok mu bunun püf noktası ?

Tepkiler: Akıncı ve Dede

KayraBey

Üye
Aç çeşmeyi ıslatarak yıka. İyice sıvazla

OPC

Üye
Müco doğru karar kardeşim bu sene hallet bitir İnşallah seneye kalma benim gibi. Hedeflerin olmazsa 1 sene yak pişman olmamak için kendimden biliyorum bu sene girseydim içimde ukte olacaktı. Hakkında hayırlısı kardeşim

Tepkiler: Akıncı ve Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Geleceksin oğlum bu sene sen Ankara'ya.

Praetor

Emekli Yönetici
Ban ister misin ban?
Elime fazladan ban var, ucuza bırakabilirim?..

Başarılar bu arada...

Tepkiler: Akıncı, Nextman, Serhan ve 1 kişi daha