Forum aktifliği

Sponsorlu Bağlantılar

Akıncı

Akıncı

Üye
    Konu Sahibi
Forum aktifliği
Bildiğiniz gibi dostlar her gencin lise sonda girmesi gereken sınav oluyor benimde önümde hayatım için önemli iki sınav var :)
Sınavlara iyi hazırlanmak için sosyal hesaplarımı kapatıyorum maxicep hesabımıda uzun süre aktif olamayacağım arada sırada önemli bir şey var mı diye bakarım.
Hepinizi çok sevdim.Abilerimin elinden öperim kardeşlerime selam olsun. 1 sene sonra siz beni unutmazsanız ben de bir aksilik olmazsa görüşmek dileğiyle:) Allah a emanet olun:)

• Beğen
Tepkiler: BLooD_ReG, 0MG90, MaxipmaN ve 4 diğerleri

Emrgncy

Emrgncy

Üye
:bye2:

Başarılar diliyorum Mücahit :op:

• Beğen
Tepkiler: Joker
Joker

Joker

Emekli Yönetici
İrtibatı kopartmayalım kardeşim.Allah kolaylık versin.Başarılar :)

• Beğen
Tepkiler: Akıncı
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:bye2: Başarılarının konusunu açmak için bekleriz :)

• Beğen
Tepkiler: Akıncı ve Emrgncy
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
:bye2:

• Beğen
UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bir iki güne geri gelir merak ermeyin :)

• Beğen
Tepkiler: Akıncı ve Nextman
İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Bir iki güne geri gelir merak ermeyin :)
Bildiğiniz gibi dostlar her gencin lise sonda girmesi gereken sınav oluyor benimde önümde hayatım için önemli iki sınav var :)
Sınavlara iyi hazırlanmak için sosyal hesaplarımı kapatıyorum maxicep hesabımıda uzun süre aktif olamayacağım arada sırada önemli bir şey var mı diye bakarım.
Hepinizi çok sevdim.Abilerimin elinden öperim kardeşlerime selam olsun. 1 sene sonra siz beni unutmazsanız ben de bir aksilik olmazsa görüşmek dileğiyle:) Allah a emanet olun:)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Kazanmadan gelme :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
SHS

SHS

Üye
Allah a emanet ol, başarılar :)

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Üniversite kazanıp bana sucuk alacaklar vardı forumda. Gel gör ki hala evde kendi sucuğumuzu yiyoruz :D

@Türe selam :)

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Hadi derslerine iyi çalış doktor falan ol. Cok pahalılar Maxi indirim uygula bize
Üniversite kazanıp bana sucuk alacaklar vardı forumda. Gel gör ki hala evde kendi sucuğumuzu yiyoruz :D

@Türe selam :)
Sucuk dedinde aklıma geldi.
Arkadaslar market sucukları değilde kasap sucuklarını nasıl soyuyorsunuz yahu ? :D çizikler atıp kaynar suya tutup buhar yardımıyla rahat çıkıyor ama arada bazi kısımlar diretiyor. Yok mu bunun püf noktası ?

• Beğen
Tepkiler: Akıncı ve Dede
Türe

Türe

Üye
  • Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
Hadi derslerine iyi çalış doktor falan ol. Cok pahalılar Maxi indirim uygula bize
Sucuk dedinde aklıma geldi.
Arkadaslar market sucukları değilde kasap sucuklarını nasıl soyuyorsunuz yahu ? :D çizikler atıp kaynar suya tutup buhar yardımıyla rahat çıkıyor ama arada bazi kısımlar diretiyor. Yok mu bunun püf noktası ?
Aç çeşmeyi ıslatarak yıka. İyice sıvazla :D

• Beğen
OPC

OPC

Üye
Müco doğru karar kardeşim bu sene hallet bitir İnşallah seneye kalma benim gibi. Hedeflerin olmazsa 1 sene yak pişman olmamak için kendimden biliyorum bu sene girseydim içimde ukte olacaktı. Hakkında hayırlısı kardeşim :)

• Beğen
Tepkiler: Akıncı ve Oğuzhan
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Müco doğru karar kardeşim bu sene hallet bitir İnşallah seneye kalma benim gibi. Hedeflerin olmazsa 1 sene yak pişman olmamak için kendimden biliyorum bu sene girseydim içimde ukte olacaktı. Hakkında hayırlısı kardeşim :)
Geleceksin oğlum bu sene sen Ankara'ya. :D

• Beğen
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Ban ister misin ban?
Elime fazladan ban var, ucuza bırakabilirim?..

Başarılar bu arada...

• Beğen
Tepkiler: Akıncı, Nextman, Serhan ve 1 kişi daha

Üst Alt