Fortis Türkiye Kupası Kayserisporun ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macline

Üye
    Konu Sahibi
Fortis Türkiye Kupası Kayserisporun ...
Maç Burda oldugundan dolayı canlı izleme şansım oldugu için çok mutluyum. Mükemmel bi maçtı Uzun maratonlu penaltı atışları adeta Bu maçta hiç gol göremedik diyenlere nazire eder cinstendi.

Tüm sporseverlere Özellikle kayserispor Taraftarlarına armağan olsun kupa

TebrikLer Kayserispor.....

kurt bey

Üye
Gönlüm Kayserisporun kazanmasından yanaydı. Kazanmalarına sevindim. Hayırlı olsun tüm kayseriye ve kayseri spora uefa kupasındada başarılar dilerim.

tebrik eder ve başarılarının devamını dilerim...

gençlerbirliği kazansa daha iyidi gönlüm onlardan yanaydı ama ayağına gelen fırsatı tepti

Valla kayserinin kazanması GüseLL oldu.başarılar dilerim

ouSahin

Üye
avrupada bizi destekleyebilecek takım olan Kayseriydi taminimim dogru çıktı

tbrkler

çok güzel ve heyecanlı bir maç oldu her iki takımıda yürekten tebrik ediyorum uzun zamandan beri anadolu takımlrı fortiste yoktu(bu sene anadolu takımlarına bişi oldu)........

gençlerbirliğini tutuyordum ama kayseri kazandı tebrik ediyorum kayseriyi uefada başarılar

çok güzel ve heyecanlı bir maç oldu her iki takımıda yürekten tebrik ediyorum uzun zamandan beri anadolu takımlrı fortiste yoktu(bu sene anadolu takımlarına bişi oldu)........

Katılıyorum sana kardeşim..

Süperdi gerçekten.Kaç zamandan beri böyle çekişmeli penaltı görmemiştik.Kayserispor u tebrik ediyorum.

XMEN_43

Üye
penaltılarda aldı aslında gençler birliğinin penaltılarda avantajı çok tu ama değerlendiremedi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...