Formula 1de bayan pilot...

Sponsorlu Bağlantılar

ardaca

Üye
    Konu Sahibi
Formula 1de bayan pilot...
Dünyanın en çok izlenen otomobil sporlarından Formula 1'de, bir bayan pilot piste çıkmaya hazırlanıyor.
Minardi takımından bugün yapılan açıklamada, gelecek ay sonunda, ABD Toyota Atlantik Serisi'ni kazanan İngiliz bayan pilot Katherine Legge'nin deneneceği bildirdi.
2002 yılında Indianapolis Pisti'nde McLaren takımıyla deneme sürüşüne katılan ABD'li Sarah Fisher'den sonra pistlerde deneme sürüşüne katılacak bayan pilot Legge, Minardi kullanma şansını yakaladığı için inanılmaz derecede heyecanlı olduğunu söyledi.
25 yaşındaki bayan pilot, ''Çocukluğumdan beri Formula 1'de otomobil kullanmak benim en büyük düşümdü'' diye duygularını ifade ederken, takımın patronu Paul Stoddart, Legge'yi uzun zamandır izlediklerini ve son dönemde gösterdiği performans nedeniyle Formula 1'i denemeyi kararlaştırdıklarını söyledi.
Paul Stoddart, ''Biz, eğer başarılı bir bayan pilot çıkar ve Formula 1 aracını kullanabileceğini söylerse buna şans vermenin ve istediklerini yapabilmesi için uygun ortam yaratmanın utanılacak bir tarafının olmadığını her zaman söylüyoruz'' dedi.

AntiTuk

Üye
way be hatuna bak
bizim ülkedekilerin çoğu düz yolda zor gidio Legge hanım f1'e girio
sonunda kadınlar f1'ede el attı yane :)

slayer

Üye
elinin hamuruyla ne F1'i
erkek sporudur F1
ama sunuda düşünmek lazım
eğer F1 pilotu olursa...

hiç görmediğimiz kadar kaza izliyecezz... :DD

judge1903

Üye
vallah helal olsun kıza F1 ha

orçunksk

Üye
Türkiye'de yapılan son polo ladies cup da bayanların nasıl yarıştığını gördüki :D
Zavallı hakemler yarışın ortalarında yarışı durdurup bitirdiler mecburen... :vur:

Caine

Caine

Üye
zaten bu minardi takımı son sırada değil mi klasmanda :DD ehhh bide bayan musallat ettiler ya hadi bakalım hayırlısı :ehe: ama yanılacağımızı ümit ediyorum ve ben bu bayanaın fanatiği olacam :DD

..::Riddick::..

..::Riddick::..

Üye
Helal olsun derim susarım :oke: :huhu:

useless84

Üye
herseye el atıyorlar bunlarda canım ;)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
kız güzel miymiş bari :lol2:

__Midas__

__Midas__

Üye
Originally posted by DeRMaNTeS@Oct 21 2005, 03:25 AM
kız güzel miymiş bari :lol2:
[post=195773]Quoted post[/post]​
arabalar piste çıkınca pilotlara semsiye tutan kızcaazlar var onlar gibiyse ....
yakalarsam muck muck (yane).
ama sahiden helal olsun o hız makinalarını kullanmak her yiğidin harcı değil... ;;)

DefectoR

ahhh baba ahhh bırakmadın beni araba yarışçısı olacam die adamlar sponsor olacaktı daha ufacıktım o zaman bak elin hatunu f1 kullanıyo :(

the_patriot

Üye
inanmam , gururuma yediremem :'( ben etek giymiyorum ki onlar da f1 pilotu olsun

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
güzel artık bayanlarda yavaş yavaş sosyalleşmeye başLadı kuaför felan bitiyo herhalde Ben evlenene kadar kadınlar bırakır bu işleri bende karıya para kuaförparsı yedirmem :D

CisSe

Üye
evde ceneye yapacağına gelsin formulada direksiyon sallasın demi :)

Üst Alt