formattan sonra gelen takılma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CnYdN

Üye
    Konu Sahibi
formattan sonra gelen takılma
arkadaşlar bilgisayarım 5 senelik.bilgisayarım çok doluydu format atmaya götürdüm format atana kadar bilgisayar gayet iyiydi format attırdıktan sonra ilk gün baya oyun oynadım hiçbişi yoktu ama 2.nci gün pc'mi açtıgımda o kadar kastıki 15 dk da zor açıldı fare bile takıla takıla hareket ediyordu.sonra kendi kendine düzeldi sizce bu önceki gün oynadıgım oyundan mı oldu yoksa parçalarımdan gelen bi problemmidir? 3 haftadan beridir pcde o donmayı yaşamadım oyun oynamaktan korkuyorum pc tekrar donucak diye.sizce oyun oynayabilirmiyim?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
yüklenen yazılım pc açıldıgında işlemciyi kullanıyor.
birdaha öyle oldugunda görev yöneticisinden işlemciyi kullanan programı bulup yazarsanız çözümü söylerim :)

Teom@n

Teom@n

Üye
arkadaşlar bilgisayarım 5 senelik.bilgisayarım çok doluydu format atmaya götürdüm format atana kadar bilgisayar gayet iyiydi format attırdıktan sonra ilk gün baya oyun oynadım hiçbişi yoktu ama 2.nci gün pc'mi açtıgımda o kadar kastıki 15 dk da zor açıldı fare bile takıla takıla hareket ediyordu.sonra kendi kendine düzeldi sizce bu önceki gün oynadıgım oyundan mı oldu yoksa parçalarımdan gelen bi problemmidir? 3 haftadan beridir pcde o donmayı yaşamadım oyun oynamaktan korkuyorum pc tekrar donucak diye.sizce oyun oynayabilirmiyim?

Umarim format atanlar islerinde yetkin kisilerdir.:hmmm

Piyasada cok FORMATCI var :)

5 sene boyunca kullandiginizda bu problemi yasamadiysaniz sorunun kaynagi belli :oke:

sekajmer

sekajmer

Üye
bana kargoyla yolla bi format atim bak gör deil 5 sene 50sene istemez format

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt