formatt

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oueen48

Üye
    Konu Sahibi
formatt
arkadaşlar LG GD510 cep telefonuma yazılım güncellemesi yapmak istiorum fakat bunu usb den yapıcam pc ye taktığım zaman LG nin sitesinde usb driver diye bazı programlar indirip kurdum takınca modem olarak tanıyor ve orada yazdığı gibi yapamıorum yardım edin lütfen :angry:

barisclermont

barisclermont

Üye
Bilgisayarinda aygit yöneticisi menüsunden telefonunu modem olarak tanimasini saglayan sekmeye git ve desaktive et.

technoshark

technoshark

Üye
Arkadaşın dediği gibi yapıp

Güncelleştirmeni yapabilirsin ;)

Oueen48

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor bu sefer hiç tanımadı usb device yazıyor telefon otomatikmen şarj moduna geçior resmini yüklücektim buraya ama başaramadım zahmet olmazsa siz anlatırmısınız usb den format veya güncelleme yapmam için gereken işleri :ah çok tşkr ederim

- - - Eklendi - - -

Arkadaşın dediği gibi yapıp

Güncelleştirmeni yapabilirsin ;)
olmuyor bu sefer hiç tanımadı usb device yazıyor telefon otomatikmen şarj moduna geçior resminiyüklücektim buraya ama başaramadım zahmet olmazsa siz anlatırmısınız usb den format veya güncelleme yapmam için gereken işleri :ah çok tşkr ederim

technoshark

technoshark

Üye
LGMobileTolls Uygulamasıyla birlikte telefonunuzu bilgisayara bağlayınız.

sonra buradaki dosyalarınızı indiriniz. Uygun olan yazılım güncelleme driverlerinden sonra gerekli aşamaları yapınız.

Sitede anlatımı mevcut ;)

Ocean258

Ocean258

Üye
Ben bir şey anlamadım bu işten bu modele yazılım güncellemesi mi gelmiş ?

technoshark

technoshark

Üye
Yazılım güncellemesi gelmiş mi bilmiyorum da.. Adam yüklemek istemiş (:

Ocean258

Ocean258

Üye
Hımm yüklesin o zaman bakalım :D

technoshark

technoshark

Üye
Ama yükleyemiyor sorun oluşmuş işte :D bence LG teknik destek servisini ara yardımcı olsunlar ;)

Oueen48

Üye
    Konu Sahibi
:D çok sıktı bu iş yaaff :off:

technoshark

technoshark

Üye
Hala yapamadın mı sen ? bizde senden haber bekliyoruz durmadan okuyorum konuyu belki yapmışsındır diye :D

Ocean258

Ocean258

Üye
Sorununu çözebilecek mi bende merak ediyorum :) Telefonu hiç kullanmadığımdan detaylı bir şeyde diyemiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt