format sonrası video ve resim düzenleyicisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

majorty

Üye
    Konu Sahibi
format sonrası video ve resim düzenleyicisi
arkadaşlar ben telefona hard format attım ve birçok uygulama silindi.bazılarını yükledim tamam da video ve resim düzenleyiciyi nasıl geri getirebilirim veya yükleyebilirim.
Flash atsam diyorum 603 kullandığım için 603 ile ilgili anlatım bulamadı
neyse şimdiden yardımlarınız için teşekkürler

ANIL

ANIL

Admin
burada anlatılmış takıldığın bir yer olursa sorabilirsin.

majorty

Üye
    Konu Sahibi
her şey güzel de
C:/Program Files/Nokia/Phoenix/Products/'Telefon Tür Kodunuz(RM-779,RM-670 veya RM-774)'
bu uzantı yok bende. Nokianın içinde burada yazan dosyalar yok.

ANIL

ANIL

Admin
her şey güzel de
C:/Program Files/Nokia/Phoenix/Products/'Telefon Tür Kodunuz(RM-779,RM-670 veya RM-774)'
bu uzantı yok bende. Nokianın içinde burada yazan dosyalar yok.

yazılım dosyalarını navifirm programından indirmen gerekir.

majorty

Üye
    Konu Sahibi
flash ı başarıyla attım teşekkürler

ibsa

ibsa

Üye
selamun aleyküm ya kusura bakmayın bende de aynı mesele var nasıl yapmam gerek yüksek bilgilerinize arz ederiz

matrixliozkan

Üye
kolay gelsin bende flash atacam ama bi türlü başaramıyorum daha doğrusu navifirm programını bilgisayara yükleyemiyorum bilmem neyi eksik hatası veriyor ama interten kafede şahsı bilgisayardan değill şimdiden tşkler

ANIL

ANIL

Admin
kolay gelsin bende flash atacam ama bi türlü başaramıyorum daha doğrusu navifirm programını bilgisayara yükleyemiyorum bilmem neyi eksik hatası veriyor ama interten kafede şahsı bilgisayardan değill şimdiden tşkler

framework4.0 net yüklemek gerekli...

hizan

hizan

Üye

sa bana özelden pm at yardımcı olayım.

paşazade23

Üye
s.a.ya k.bkmayn da fotoğraf ve resim düzenleycnin geri gelmesi içn illa ki flash mı yüklemek gerekyor.aynı sorun bende de var.yardmcı olur sanız sevinirim.

matrixliozkan

Üye
evet dostum illa flash flahs atmakta çok basit hem tlfnu hacklersen belki programları yüklersin ama en güzeli flash

ihsanxx

ihsanxx

Üye
arkadaşlar bende n8 e hard format attım herşey gitti yazılımı tekrar yüklemek istiyorum ama nokia suite açtığım zaman telefonunuz en son güncellemeye sahip diyor 5800 da yazılımla ilgili bir sorun yaşıyorsanız tekrar yükleyebilirsiniz seçeneği vardı ama bunda yok ne yapabilirim yardım edin lütfen...

MaxipmaN

Üye
arkadaşlar bende n8 e hard format attım herşey gitti yazılımı tekrar yüklemek istiyorum ama nokia suite açtığım zaman telefonunuz en son güncellemeye sahip diyor 5800 da yazılımla ilgili bir sorun yaşıyorsanız tekrar yükleyebilirsiniz seçeneği vardı ama bunda yok ne yapabilirim yardım edin lütfen...

http://www.maxicep.com/symbian-3-re...photo-and-video-editor-unsigned-4-582472.html

yazılımı suiteden tekrar yüklersin ama geri gelimiyor o seçenek var bende 2 kez denedim

ihsanxx

ihsanxx

Üye
telefonu eski haline getirmenin başka bir yolu yokmu yedeklemede yapmadım ayrıca suite de yazılımı tekrar yükleyebilirsiniz diye bir seçenekte yok telefonunuz zaten güncel diyor ne yapabilirim ilginiz için teşekkür ederim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
telefonu eski haline getirmenin başka bir yolu yokmu yedeklemede yapmadım ayrıca suite de yazılımı tekrar yükleyebilirsiniz diye bir seçenekte yok telefonunuz zaten güncel diyor ne yapabilirim ilginiz için teşekkür ederim

süite sayfasında mavi renkte yeniden yükle ibaresi var ona tıklarsan yeniden güncelleme yapabilirsin ama silinen uygulamalar gelmeyebilir. O zaman flash atmak zorundasın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt