Format sonrası tema yükleyememe sorunu.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

danarosto

Üye
    Konu Sahibi
Format sonrası tema yükleyememe sorunu.
Hafıza kartına format attıktan sonra daha önce telefonumda bulunan hiçbir temayı yükleyemedim.Telefonum Nokia E65.Yardım edebilen olursa çok sevinirim.

Not: Programlar sorunsuz bir şekilde yükleniyor.

Soneday

Soneday

Üye
Telefon hafızasında sorun vardır,kesin birşey söyliyemicem 3rdye heçmedim henüz.

danarosto

Üye
    Konu Sahibi
sanırım sorunun sebebini buldum. sadece daha önce yüklediğim temaları yüklemiyor. ama yüklemediğim diğer temaları yükleyebiliyorum. ilginç bir sorun. eğer çözümü bulursam sizlerle paylaşacağım.

toprakumit

toprakumit

Üye
Çözmene gerek yok kardeşim :) Hem tele format at hemde karta o zaman sorunun çözülür... Çünkü her ikiside birbirine bağlı bir mekanizma... Mesela karta bir program yükledin telefona bir format attığın zaman o program ne kadarda hafıza kartına yüklü olsa bile açmaz. Bu da öyle bişey ama şunuda yapabilirsin eğer uygulama yöneticisinde görebiliyorsan format atmadan oradan kaldırmayı dene bak göreceksin benim dediğim ikisinden birini yap olacak :oke:

danarosto

Üye
    Konu Sahibi
e65'e nasıl format atılıyor? galiba e65 'e format atılamıyormuş.

toprakumit

toprakumit

Üye
Nasıl atılmaz her telefonun farklı bir format tarzı vardır.... Onunkide 3>yıldız>yes>açma/kapama tuşu fakat bunları yaptığın zaman telefonun kapalı olması lazım. Ve açılana kadar ellerini bu tuşlardan çekme... Bunu yaptıktan sonra telefonun formatlanacak fakat içerisindeki telefon rehberini ve mesajlarını bilgisayara yedekle. Daha sonrada hafıza kartını biçimlendir. Göreceksin yeni almışsın gibi olacak telefon :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt