Format attım telefon kafayı yedi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kul55

kul55

Üye
    Konu Sahibi
Format attım telefon kafayı yedi
Merhaba, telefonun nokia e60 her symbian kullanıcısı gibi benimde en büyük sorunum sertifika muhabbeti. Hack yapmayı denemeye karar verdim n95de denemiştim yapamamıştım. Her neyse forumda buldum demedim birini olmadı telefonu bozdu format atmaktan başka çarem kalmadı. Telefonun şifresini de bilmiyordum oda çıkar ümidiyle hard format attım telefon açıldı yeniden format demedim olmadı yine bozuldu yeniden format yeniden hack. En sonunda bıktım tek format daha attım. sonradan fark ettim ki telefon açılınca şifre istemeye başladı. Yazamayınca izin vermiyor kullanmama kapatıp açıyorum düzeliyo sonra yine çıkıyor. Bir diğer sorun ise arada bir "sim kart mesaj göndermesine izin verilsin mı"diyor evet diyorum telefon donuyor her 5 dk da bir geliyor hep hayır diyorum. 2 sorunum var bir çare bulun başka türlü format mi deneyeyim eskiden yüklenen bazı programlar da yüklenmiyor

gokotu

gokotu

Üye
Flashla çözülüyordu sanırım şifre

Lazefe

Lazefe

Üye
aynı degil ama buna benzer sorunu bende yasadım. Format atınca en dusük yazılıma dustü nasıl fabrika yazılımına duştu bende anlamadım telefon tekrardan yazılım güncellemesi yaptırdım .duzeldi

gokotu

gokotu

Üye
Dostum nerde olduğunu tam bilmiyorum bu forumda ara bulursun

kul55

kul55

Üye
    Konu Sahibi
aynı degil ama buna benzer sorunu bende yasadım. Format atınca en dusük yazılıma dustü nasıl fabrika yazılımına duştu bende anlamadım telefon tekrardan yazılım güncellemesi yaptırdım .duzeldi
yazılım nasıl güncelleyebilirim ?

- - - Eklendi - - -

Dostum nerde olduğunu tam bilmiyorum bu forumda ara bulursun
tamam kardeşim bakayım.asıl sorun hack yapamıyorum yardım edebilecek biri yok mu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt