Forlan Beşiktaş'ta

• 4 Mayıs 2011
  • 1096 Okunma
  • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Beşiktaş, futbolda Ziraat Türkiye Kupası'na odaklanmışken, siyah-beyazlılarla ilgili bomba haber İspanya'dan geldi. Madrid kaynaklı Marca gazetesine göre Kartal, Atletico Madrid'den Diego Forlan'ı kaptı.

Gazetenin haberine göre, geçtiğimiz hafta Real Madrid-Barcelona maçını izlemek üzere Madrid'e giden Beşiktaşlı yöneticiler, cuma günü önce Forlan, sonra da Atletico Madrid Başkanı Cerezo ve CEO Gil ile iki toplantı yaptı. İlk toplantıda Forlan'ın alacağı ücret masaya yatırıldı. Atletico Madrid'den yıllık brüt 8 milyon euro almasına rağmen vergiler düşüldüğünde eline geçen 4.5 milyon euronun garantisini isteyen Forlan, siyah-beyazlılardan bu ücretin onayını aldı ve ilk anlaşma sağlandı. Daha sonra Atletico Madrid yönetimiyle masaya oturan Beşiktaşlı idareciler, İspanyol yöneticilerin 12 milyon euro istemesi üzerine kıran kırana bir pazarlığa girişti.

Sezon sonu açıklanacak
    Atletico Madrid, 2013 yılına kadar sözleşmesi bulunan Uruguaylı oyuncunun bonservisini 8 milyon euroya kadar indirdi. Forlan'ı 2007 yılında Villarreal'den 20 milyon euroya transfer eden Atletico Madrid, bu futbolcudan istenilen verimi alamadığı ve 32 yaşına gelmesi gerekçeleriyle 8 milyon euroyu mantıklı buldu ve Beşiktaş'a sattı. Tarafların, İspanya'da ligin bitmesinin hemen ardından bu transferi kamuoyuna açıklayacağı öğrenildi.Kaynak: Milliyet

Yazan: JaNbErG
  2. Ben geleceğini sanmıyorum .
    Gelirse de gerçekten mükemmel olur .

3. Gelir gelir.Ve mükemmel olur.

4. Beşiktaş birçok yıldız futbolcuyu alabilcek kapasitede ve forlanında geleceğine inanıyorum.Çekemeyenler forlanada bir bahane uydurur.Ama bu yaşta bir futbolcu için pahalı ne kadar ucuza kapatabilirsek kardır.

5. Bonservis ücreti verilmeyecek sonucta fakat daha genç oyunculara yönelmeliyiz..

6. 13 milyon eurolardan bahsediyorlar.Bonservis bedeli verilecek

7. Forlan gelir gelmez değil ama adam emeklilik için gelmiş olabilme ihtimali üzüyor beni. Yoksa ismiyle büyük birisi. Uruguay milli takımının en büyük yıldızı. Dünya Kupası'nda neler yaptığını gördük. Beşiktaş'ın sisteminde ortada neler yapacak o da bir merak konusu aslında. Oyunu savaşa benzetirsek eğer taktiksel olarak generalliği yapabilecek mi acaba ?

8. Bir başka haberde görmüştüm sanki bonservisi elinde olan oyuncular arasında sanırım yanlış görmüşüm :oke:

9. Canberk Forlan futbolunun en verimli olacağı yaşta 1979 doğumlu bir futbolcu için en güzel yaşlarda. Oldukça güzel bir transfer olacak.

----------Eklendi @ 08:09:09 ---------- Yazıldı @ 08:07:25 ----------

Emeklilik mi yahu el insaf adam daha 31 yaşında F.Bahçeli Semih ve Emre da o zaman emekli oldular aralarında 1 yaş var. Bir futbolcunun en verimli en çalışkan olacağı yaşlarda.

10. Tam olarak yaşını bilmiyorum kusura bakma. 31 yaşında ise baya iyi olacaktır.

11. Sanırım bir yıllık daha sözleşmesi var a.madridle

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 07:27