Fön Nasıl Çekilir? (Yardim)

Sponsorlu Bağlantılar

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Fön Nasıl Çekilir? (Yardim)
Saca cok sik fön ceken arkadaslar veya bu konuda tecrübeli olanlar tek basima nasil fön cekebilirim? (Model olarak sadece önler kalkik tercih ediyorum)

mrzstyl

mrzstyl

Üye
şık mı demek istedin yoks...
önce saç temiz olacak (benim saçım yağlı olduğunda fön iyi çekilmiyo) sonra fön makinesini alttan tut saçına doğru tarakla düzelt sonrası dilersen saç jölesiyle sertleştir ben böyle yapıyorum önler kalkık modelini..

• Beğen
Tepkiler: revengefire44

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Hocam 3 gün onceki fön cekisimde iyi bisey olmustu 1 2 gune yaglandi bugun saci yikayip tekrar cekmeye calistim cok kabardi hafif elektriklendi sac. Fön cekerken bu ısı ve ufleme power ayari ne duzeyde olacak bilgilendirirmisin az?

mrzstyl

mrzstyl

Üye
ben kendi saçıma fön çekerken ilk başta kısık ayarda alttan veriyorum havayı sonra son ayarda iyice önü kaldırıyorum, tarakla veya elimle hafif yana yatırıyorum fazla kabarırsa

• Beğen
Tepkiler: revengefire44

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Hmm yarin bi tekrar deneyeyim o zaman. Cok sık cekmenin bi zarari oluyormu peki makine kaliteli biraz.

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bi noktaya çok ısı verirsen zararı olabilir deri kurur saç kırılır felan sen dediğim gibi saçını önce yıka sonra çek nemli olur zaten saç pek bişey olmaz (uzun süre yüksek ısı verme makine kaliteliyse berberde hiç unutmam adam alttan bi verdi havayı gözüm yanmıştı ateş çıkar gibi)

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Haklısın hocam. İlgilendiğin için sağolasın tekrardan.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
3 numara qeyfi ne fön ne jöle rahatlık gibisi yok :)

mrzstyl

mrzstyl

Üye
bide saçın önünü kaldırıp keçi sakalı bırakmayı tavsiye ederim çok uyumlu oluyo :oke:

abdulk4dir

abdulk4dir

Üye
Ben de hiç beceremiyorum ne kadar uğraşırsam uğraşayım kuaförün yaptığı gibi yapamam. Saçımı kurular elimle sağa tararım her zamanki şeklini alır :10numara:

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Ben de hiç beceremiyorum ne kadar uğraşırsam uğraşayım kuaförün yaptığı gibi yapamam. Saçımı kurular elimle sağa tararım her zamanki şeklini alır :10numara:
vallahi bende acemiyim artık yapa yapa el alışacak :)

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Sık mı?
Bende ara sıra fön çeketim :cool

Üst Alt