Fly Gaga (spf) Süper Matrak Oyun Sensörlü

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
Fly Gaga (spf) Süper Matrak Oyun Sensörlü
En İyi

Fly Gaga

Dosya

Konteyner Tile Storm lite

Satıcı KategoriOyunlar > Atari TürApplication Sürüm1.0.1 (09.03.2011) Yayımlanma Tarihi27.12.2010Boyut5.33MBYaşHer yaşa uygun DilEnglish İşletim SistemibadaUyumlu İşletim Sstemi 1.0

Yorum(7)

• garbsener-playa13@*** Wed Mar 09 23:12:49 GMT 2011
    Satin aldigim ilk uygulama gercekten gelismeye basladi artik bada millet wooow diyo valla :)
  • fatihozdogann@*** Wed Feb 23 14:21:17 GMT 2011
  • Güzel oyun vakit geçirmek için bire bir...
  • tahirozgun87@*** Tue Feb 22 17:24:31 GMT 2011
    Bence süper. bir oyun insan cok eglenceli vakit geciriyor hem de su anda ucretsiz

--------------- Ekleme ---------------

• Beğen
Tepkiler: ayhan2000

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Evet gayet güzel bi oyun ücretli indirdim kullanıyorum kiesde kore mağazasında ücretsiz gösteriyo ama bi türlü indirmeyi yapamadım

mvelten

mvelten

Üye
doodle jump gibi birşey sanırım hoş olsa gerek . teşekkürler

StriqeR

StriqeR

Üye
Evet gayet güzel bi oyun ücretli indirdim kullanıyorum kiesde kore mağazasında ücretsiz gösteriyo ama bi türlü indirmeyi yapamadım

Hadi ya :\ Ben indiriyorum gayet de normaL Türkiye Gibi. Kiese bağlanıyorum Herhangi bir uygulamayı indir dedikten sonra telefonu bağlayıp kuruyorum Bukadar hiçde bir sorun çıkmamıştı:\

itilkioglu

Üye
bu oyunlar nasıl kuruluyor acaba

badboy437

Üye
affedersin bruce lee ve exzeus oyunlarının konteyner oyunlarını bilen var mı benim gördüklerim ücretli birisi toolbox diğeri russian dolls ,ayrıca bu üstüne kurduğumuz oyunlar her oyun için farklı ,bunun mantığı nedir neden herhamgi bir oyunun üstüne kuramıyoruz,şimdiden teşekkürler ...

yigit0786

Üye
herhangibir gereksiz uygulamada oyun açmıyor sizin denediğiniz ve indirdiğiniz gereksiz uygulamayı paylaşırsanız sevinirim

----------Eklendi @ 18:22:24 ---------- Yazıldı @ 18:20:33 ----------

siz hangi prgramın üstüne kurdunuz ben denedim ama herhangi bir uygulamada olmadı açmadı

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
herhangibir gereksiz uygulamada oyun açmıyor sizin denediğiniz ve indirdiğiniz gereksiz uygulamayı paylaşırsanız sevinirim

----------Eklendi @ 18:22:24 ---------- Yazıldı @ 18:20:33 ----------

siz hangi prgramın üstüne kurdunuz ben denedim ama herhangi bir uygulamada olmadı açmadı

Konteyner Tile Storm lite

gs-player

Üye
BU OYUN SAMSUNG WAVE 525 E uygunmudur acaba?

BIRDE

BU Java degilde diger oyunlar yani Klasör halindeki ve bir cok kücük dosyanin bulundugu Oyunlar(Genelde 6MB Ile 100MbArasinda degisen oyunlar ,Bada Oyunlar ) nasil kuruluyor..bende olmuyor...oyunu atiyorum otherse ama olmuyor...

Not . HAFIZA KARTIM YOK !

dragondurul

dragondurul

Üye
    Konu Sahibi
BU OYUN SAMSUNG WAVE 525 E uygunmudur acaba?

BIRDE

BU Java degilde diger oyunlar yani Klasör halindeki ve bir cok kücük dosyanin bulundugu Oyunlar(Genelde 6MB Ile 100MbArasinda degisen oyunlar ,Bada Oyunlar ) nasil kuruluyor..bende olmuyor...oyunu atiyorum otherse ama olmuyor...

Not . HAFIZA KARTIM YOK !

Hafıza kartınız yoksa ücretli oyunları yükleme şansınız yok

gs-player

Üye
tahmin etmistim :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt