Flip Fontu yüklüyorum ama uygulamalrda gözükmüyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fuzul2

Üye
    Konu Sahibi
Flip Fontu yüklüyorum ama uygulamalrda gözükmüyor
Telin yaz tipini değiştirmek için FlipFont porogramını yükledim ama uygulamalarda gözükmüyor yardım...bide uygulamaları kaldırmak için önereceğiniz bi program varmı

x-scarface

x-scarface

Üye
uninstallking var işini görür :oke:
uygulamalar değilde başka klasörlerede gitmiş olabilir bi bak derim.

yunus5055

yunus5055

Üye
Tekrar yükle .. Bende yükledim ilk seferde gözükmedi ...

Süleyman

Süleyman

Üye
Tekrar yükle. olmazsa telefondaki diğer klasörlere bak belki onlara gitmiş olabilir. Ayrıca uygulamaları kaldırmak için bir programa ihtiyacın yok. İster menüdeyken seçenekler düzenleye basarak kaldıracağın uygulamanın üstüne gelip seçeneklerden kaldıra basarsın ister ayarlar kısmındaki uygulama yöneticisindeki yüklü uygulamalardan istediğin programı kaldırırsın.

fuzul2

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar yükle. olmazsa telefondaki diğer klasörlere bak belki onlara gitmiş olabilir. Ayrıca uygulamaları kaldırmak için bir programa ihtiyacın yok. İster menüdeyken seçenekler düzenleye basarak kaldıracağın uygulamanın üstüne gelip seçeneklerden kaldıra basarsın ister ayarlar kısmındaki uygulama yöneticisindeki yüklü uygulamalardan istediğin programı kaldırırsın.

kardeş tekrar tekrar yükledim çıkmıyor ovidende indirdim yüklenemiyor diyor tel E72 hackli

- - - Eklendi - - -

kardeş tekrar tekrar yükledim çıkmıyor ovidende indirdim yüklenemiyor diyor tel E72 hackli

HaqperesT

HaqperesT

Üye
Programin kendisi her programda fontu degistiremeyebilecegi uyarisi veriyordu zamaninda ben kullanirken

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt