Flick Launcher v0.4.0 build 413 [Beta] [Pro]

Sponsorlu Bağlantılar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Flick Launcher v0.4.0 build 413 [Beta] [Pro] Android cihazlar için yayınlanmış olan arayüz uygulamasıdır. Flick Launcher v0.4.0 build 413 [Beta] [Pro] Android 5.0 ve üzeri sürümlü cihazlar da çalışmaktadır.
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yenilikler:
Version 0.4.0 Beta 413
- Bug fix and performance improvements.

Mod Info:
Pro features unlocked;
Disabled / Removed unwanted Permissions + Receivers and Services;
Analytics / Crashlytics disabled.
Uygulamanın Pro özellikleri açıktır.

İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

 

Ekli dosyalar

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt