Flaşsız-Sertifikasız Symbian Anna, S^3, S60v3, S60v5 Hackleme (Videolu Anlatim)

Buhara15

Üye
evet arkadaşlar dün geceden beri ne kadar uğraştıysam olmadı önce DR web kurdum sonra demo kaydı yaptım daha sonra virüsleri bir klasöre taşıdım programdan virüsleri seçip karantinaya aldım teli depo olarak pc ye bağladım private ye girip 20024113 dosyasında ki olanları sildim sonra indirdigim private de kileri sildiğim yere attım pc den çıkarıp programa girdim karantina dedim ama no data diyor 40 kere denedim yine aynı nasil yapacağız yardım tel N8

----------Eklendi @ 13:07:00 ---------- Yazıldı @ 13:00:47 ----------

yapanlar nasil yaptılar sırayla yazarsa belki bizde bu kadar uğraşmak zorunda kalmayız bi işe yaramıyor yoksa

maxifunk

Üye
aynı sorun bende de var no data ben c7 kullanıyorum

----------Eklendi @ 13:17:45 ---------- Yazıldı @ 13:07:57 ----------

tamam karantinada o dosyaları buldum restore bastım sonra rom patcher kurdum ama rompatcher çalıştırınca hata veriyor ama programa giriyor ama orada 2 seçenek yeşil olmuyor Kırmızı X oluyor unsigned program denedim olmadı ?????

Konu Sahibi
ben bu zaten az bilenler yapar die açmıştım... n8 de iç hafıza oldugu için . şimdi o QuarantineDriversLDD.zip içinde olan dosyalardan index olanı notepad ile açın E:\ gördüklerinizi D:\ F:\ artık PC ile telefonun neresine tam erişebiliyorsanız Depolama modunda onun Sürücü harfini yazın.. bende C6-01 var o yüzden E:\ olarak çalışıyor. Az bekleyin tüm dosyaları tek linke koyup D E F olarak ayıracagım.

bekliyoruz
emeğine sağlık dostum.

benım tel hacklı ama 5800 ı hacleyeemeyen arkadaslar onlarada ıse yararmı veya bızım arakdasta e72 var onda ıse yararmı

Konu Sahibi
tüm Symbian Anna,S^3,s60v5 olanları destekler..

----------Eklendi @ 13:51:51 ---------- Yazıldı @ 13:47:56 ----------

toplam 3 adet dosyayı Restore ettiğine eminmisin ?

patcher.dwq - patchers3.dwg - patcherShadow.dwg dosyalarını ?

gogis

Üye
Bende oldu o ye unsigned

maxifunk

Üye
Rompatcher açtığımda bu hatayı alıyorum \sys\bin\Patcher*.LDD ve o 2 seçenek yeşil olmuyor X oluyor

usta içine birde installserver exe koy tam olsun

dr web demo olusturuken internet connect error dyo ne yapmam lazm ?

No data hatası ve yardım hack dosyasında tx belgesi varya önce kendi tx belgesi kalsın programa girip bakın karantinada eski virüsler duruyor şimdi tekrar bilgisayara gidin ve hack dosyalarını kopyalayın bende arkadaşa yaparken çok uğraştım kendiminki hemen oldu demekki bazen uğraştıyor----------Eklendi @ 17:12:07 ---------- Yazıldı @ 17:10:50 ----------Türkçesi internet bağlantı hatası diyor internet paketi olmalı

bağlantı hatası dewam ediyo etkn inteernet bağlantım war ama program kabul etmiyo bağlantıyı error diyo

telefon bir yere bağlımı başka bir program internete giriyormu

----------Eklendi @ 17:23:33 ---------- Yazıldı @ 17:21:48 ----------

Vodafone mi 8tl lik hız düşük ve güç tasarruf açık ise başka bir programda kullanırsa bağlanmaz