Flaşş:Vodafone Cep Öğrenci'de Dakika Sınırlamasını Kaldırdı

kill4youfenerbahçe

kill4youfenerbahçe

Üye
    Konu Sahibi
Gelen yoğun talepler doğrultusunda Cep Öğrenci tarifesindeki aylık 500 dk limit kaldırılıyor!


Vodafone Cep Öğrenci Tarifesi abonelerine yönelik olarak, indirimli aramalar için geçerli aylık 500 dakika limiti 07.08.2008 Perşembe günü itibariyle uygulanmayacaktır. Bu tarih itibariyle bütün Cep Öğrenci aboneleri aylık 100 ve üzeri kontör yükledikleri takdirde 5 dakikası 1 kontöre görüşme olanağından 30 gün boyunca dakika limiti olmadan yararlanabilecektir.
 
C01aY

C01aY

Üye
Ben zaten 500 dkya ulaşamıyorum:), ama telefonla çok konuşan kesim için güzel bir uygulama.
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Vodafone, Avea'nın tozuna bile yetişemez. Avea en az 10 tur bindirir öğrenci tarifesi konusunda. Zira Avea'da numara sınırlaması ve zaman sınırlaması zaten yok. Vodafone bu yeni uygulamasıyla çok büyük bir iş mi yapmış oluyor yani. Güleyim de boşa gitmesin :haha:
 

Anıl Umut

Emekli Yönetici
500 dk yı kullanan pek az yine iyi olmamış yaptığı iş :P:
 
EsEsLi26es

EsEsLi26es

Üye
yav zati adam 500 dk yi geçiyosa ona kontor dayanmaz hehe biraz baş ağrısına aspirin gibi olmuş :) neyse hayırlı olsun ama vodafone yi seviyorum ve kalitesi her geçen gün artıyor yıllardır kullanan biri olarak çok rahat söyleyebilirim hele gprs hizmetine hastayım :)
 

kurtoglu87

Üye
arkadaslar göz boyamasından başka birsey degil yaa
 
kacaksevgilim

kacaksevgilim

Üye
500 dakika bana 1 hafta yetmez EsEsLi26es :)inanmakta zorlanıyorum ama gprs hizmeti haricinde en iyi türkcell:D 30 kontore 3000 sms 2 saat bedava ve her 10 dakikası 1 kontör aylık 100 kontor karsılığında
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben de kullandım o tarifeyi ama gerçek şuki aynı şeyi 2kere söylemek zorunda kalıyordum...turkcell in ses kalitesi yeter...
 
schumici

schumici

Üye
aynen arkadaşlar öyle demeyin 500 dakka çoğu kişiye yetmez(heleki sevgililere:)) o yüzden bu çok iyi olmuş bi de numara sınırlandırmasını kaldırırlarsa çok iyi olcak:)
 
LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Bunları yapacak yerde önce şebekeyi kaliteli yapsın ondan sonra bu işleri yapar. Bunun yaptığı binanın sıvasını yapmadan içine dev ekran koyuyor. Dikkat çekmez unutmamak gerekiyorki türkiye nüfusunun çoğu köylerde yapıyor. Paylaşım için sağol
 
fatal19ty

fatal19ty

Üye
Arkadaş 5 dk 1 kontor olcağına türkcel gibi 10 dk 1 kontor yapsalr ya ne güzel olur
 
sahin_k

sahin_k

Üye
benim icin ii oldu haftalık 3000sms ve en az 750 kontor kont harcıodum:)
 
eQooo

eQooo

Üye
saol bilgi için...
 
-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
bu yeni bişey değil daha öncede sınırsız idi sonra 500 dk ile sınırlandırdı şimdi ise eski haline getirdi bence yenilik değil aynı zamanda önceden sms hakkını diğer hatlarda da kullanıyorduk şimdi ise sadece vodafone de daha çok çalışması lazım ben bu sektörün içindeyim ve vodafonun türkcele yetişmesi için daha çok çalışması gerek yeniliğe ihtiyacı var bunlar basit şeyler trkcelin süper kampanyası var sınırlama olmadan bütün türkcelliler 5 dk sı 1 kontör
 

myparadisem

Üye
diyarbakırda vodafone çekmiyor en iyisi türkcell
yerin dibinede girsen çekiyor yine
 
'_ergin_'

'_ergin_'

Üye
evet haklısın kardeş
 

S o n

Üye
Sevgililer bu kadar konuşursa düğünü göremeden meftalar kanserden
 
ixamar

ixamar

Üye
wlla artık bende 500 dk ulaşamıyorum bundan snra beş bin dk olsun isterse
 
OGUZ_87

OGUZ_87

Üye
bence harika olmuş numaramı yeni taşıdım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt