Flashify v1.6.1 Türkçe - MaxiPDA

Sponsorlu Bağlantılar

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi

Uygulama ile boot.img recovery.img ve rom.zip yükleyebilirsiniz. Root gerektirir.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Türkçeleştirmesi tamamen bana aittir. (noss_bar)

Sertifika hatası almamak için cihazınızda kurulu olan sürümü kaldırın.

Hata veya Eksik görürseniz pm atın...!

Bir beğen butonuna tıklamak çok zor olmasa gerek tabiki gerçekten beğendiyseniz...

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: erti8, ÇaRşI 2387, Bahadir_fb ve 4 diğerleri

avantis

avantis

Üye
Bu uygulama cwm ile aldığımız yedeği geri yüklüyor mu?

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Denemedim türkçeye çevirdim sadece

• Beğen
Tepkiler: seyits
Buğra

Buğra

Admin
eline sağlık :)

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

sadakat_

sadakat_

Üye
Üstad uygulamayı yükleyip çalıştırdığımda reset attı ve telefon download modunda açıldı tekrardan rom yüklemek zorunda kaldım baya uğraştırdı ve custom rom yükleyerek çözebildim emeğine sağlık ama bence konuyu kaldırmalısın.

noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
uygulamayı bilen kullanmasınıda bilir kalması daha doğru ve bu uygulama sistemsel işlemler için gördüğün gibi boot recovery ve rom yükleme yapabiliyor senin telefonun açılmaması yanlış yükleme recovery veyea boot yapılmış olabilir ama bu uygulamayı bende kurdum sadece kurmakla telefon açılmamazlık yapmadı uygulama ile yaptığın işlem telefonunun açılmamasına neden olur bu yanlış recovery yüklemeye çalışırsan doğal olarak açılmaz

• Beğen
Tepkiler: sadakat_
sadakat_

sadakat_

Üye
Programı kullanmasını biliyorum neyse bu konuda usta olan sensin
:) teşekkür ederim bilgi için

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
:rica:

• Beğen
Tepkiler: sadakat_

dark3434

Üye
çalışıyormu deneyen varmı acaba.

aycan54

Üye
Teşekkürler.

dark3434

Üye
Bunu denemedim ama son sürüm ing. olanı kullandım sorunsuz twrp.zip uygulama yukledi.
özellikle ingilizce olan sistem uygulamalarını kullanmamaya çalışıyorum.bir hata yapınca geri dönüş çok uğraştırıyor.bu yüzden Türkçe olmasını tercih etmeye çalışıyorum.teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
AKDELİKAN

AKDELİKAN

Üye
Çeviri için teşekkürler.
Uygulamayı kullandım ve pek beğenemedim açıkçası.
Birkere kerneli yedekleyeyim dedim, root var ama superuser'den tekrar yetkilendirin diyor ama superuser yetkiyi vermiş olmasına rağmen kerneli birtürlü yedeklemedi.
İkincisi telefonun yedeğini alayım dedim ama sd kartın tamamının yedeğini almaya kalktı, ayrıca yedeği kendi uygulama içinde barındırıyor yani ne sd karta ne de cihaz hafızasınde yedekleme klasörü oluşturuyor.
2GB cihaz hafızası vardı 140MB yedek için hafıza bıraktığında telefon ''hafıza yetersiz'' uyarısı verdiğinden uygulamayı kapatayım dedim, olmadı bende pili çıkartmak suretiyle uygulamadan çıkmak zorunda kaldım.
Açıkçası telefonla İLGİLİ root/room tecrübesi olmayanlar için tehlikeli uygulama.

Üst Alt