flash tv nin hak ettiği değeri görememesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
flash tv nin hak ettiği değeri görememesi
insanı kötü hissettiren bir olaydır. fox tv (türkiye) ile flash tv nin ne farkı var allasen? :hmmm

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Fox İzlenirmi Yabancıların

0MG90

0MG90

Üye
:D

SHS

SHS

Üye
Flash tvsiz olmaz :D

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
görüşüm aynı olsun ya da olmasın her kanalı izlerim.
Görüşten Ziyada Buradaki Konu Din Star Kanal D Show Fox CCN Türk Ulusal TV Halk TV kesinlikle İzlenmemesi Gereken Dini Bir Hiç Sayan Kanallardır.Siyasi Dersen Samanyolunu Filan İzleme Derdim

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Görüşten Ziyada Buradaki Konu Din Star Kanal D Show Fox CCN Türk Ulusal TV Halk TV kesinlikle İzlenmemesi Gereken Dini Bir Hiç Sayan Kanallardır.Siyasi Dersen Samanyolunu Filan İzleme Derdim
dini hiçe sayıyor diye izlemeyebilirsiniz.
benim görüşten kastım sadece siyaset değil. her kanalı izleyip her kesimin fikrini öğrenmek isterim.
eğlenmek için açılan konu bile ne hallere geliyor.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
0MG90

0MG90

Üye
Halk TV Gezi Parkında olanları gösterdiği için dışlayın zaten kanalı. Öyle bir şey olmasaydı bu kanaldan haberiniz olmayacaktı.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
dini hiçe sayıyor diye izlemeyebilirsiniz.
benim görüşten kastım sadece siyaset değil. her kanalı izleyip her kesimin fikrini öğrenmek isterim.
Onların Fikri Her Zaman İslam Düşmanlığıdır Başka Birşey Değil

Buyur Kardeşim Yeni Örnek

Halk TV Gezi Parkında olanları gösterdiği için dışlayın zaten kanalı. Öyle bir şey olmasaydı bu kanaldan haberiniz olmayacaktı. Aciz insanlar.
Aynı Zamanda O Kanallarda Koyu Taraf Tutuluyor Vede Mikrofonlar Açık Unutulup Keşke Bir Kaç Ölü Olsada Millet Ayaklansa Deniliyor Bunlarda Bu Milletin İyiliğini İstiyor.Şehit Verdik Sesleri Çıkmadı Ama berkin Denen Bir Tane At Hırsızı Evinden Kilometrelerce Uzağa Gidip Ekmek Almaya Çalişti Öldü Dünyayı Koparttılar Mesele Burada

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt