flash playerli telefonlar

• 4 Ekim 2012
  • 1820 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. maxicep foruma yeni katılıyorum , flash playeri destekleyen telefonlar hakkında bilgi almak istiyorum , markaları , modelleri , fiyatları , ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum , müjdat demir yalova/türkiye 4/10/2012

Yazan: mujdatdemir
  2. oncelıkle hosgeldın aramıza :oke: arkadasım flash playerlı telefon olark hangı model arıyosun acaba▒

3. Fiyat aralığın ve bir telefon alirkenki önceliklerin neler ?(oyun,kamera,müzik..) 500 liraya da var flashli telefon 1.500 liraya da

4. android telefonların %90ı flash vardır sen bütce söyle :)

- - - Eklendi - - -

ayrıca hoşgeldin.

5. tayren arkadaşa cevap ; öncelikle maxicep com'un forum sitesinden beni faydalandırdığı için teşekkür ederim , yazınıza cevap olarak şunu söyleyebilirim , ben - flash playerli telefonlar - olarak bu konuyu açarken genel olarak flash playeri destekleyen telefonu kullanan arkadaşların , bu telefonu kullanırken ; internet sitelerine girişlerinde ,videoları seyrettiğinde ,fragmanları filmleri izlediğinde bir sorunla karşılaşmayıp memnun olmalarını gözeterek tavsiye edebileceği bir marka veya model olabileceğini düşünmüştüm , cep telefonunda model olarak tercihim , nokia n96 veya samsung s i 9000 , nokia veya samsung'un flash playeri destekleyen telefonlarından biri olabilir , fiyat aralığı olarak 1000 - 1500 tl arası olabilir ayrıca tavsiye edebileceğiniz internet alışveriş siteleri de olabilir , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

- - - Eklendi - - -

amcalu1 arkadaşa cevap ; flash playeri destekleyen telefon kullanımında önceliğim ; web internet sitelerini normal açması , youtube videolarını sorunsuz göstermesi , fragman ve filmleri izlemede bir sorun olmaması diye özetlenebilir , fiyata gelince fiyat olarak mağaza veya internet alışveriş siteleri satış fiyatları önceliğimdir , konuya genel bir giriş yaptığımdan , bir belirsizlik oluştuğunu gördüm , bunu düzeltmek için cevap yazmak gerektiğini biliyorum , fiyat aralığını belirtmek gerekirse bu , 1000 - 1500 tl olarak verilebilir , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

- - - Eklendi - - -

cihat37 arkadaşa cevap ; hangi marka ve model telefonda android vardır , bahsettiğiniz androidli telefonun marka ve modelini yazarsanız iyi olur , ayrıca burda bir konuyu belirtmeden geçemeyeceğim , maxicep com forumunda bu yazıları okuyacak diğer arkadaşlar da dahil , burada flash playeri destekleyen telefon seçiminde amaç flash playerli cep telefonu kullanıp bundan memnun olanların tavsiyeleridir , bu konuya yazı yazan arkadaşlara teşekkür ederim , sonradan ilgilenip yazı yazacakların yazılarını da beklerim , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

6. bunda sonra flashlı telefon aramayın isterseniz.bir kaç aya adobe desteğini çekecek.hatta çekti bile.flashlı tarayıcılara yönelin.

7. w.m.de devam edecek gibi birşey bildiğime göre:hmmm

8. seninde dediğin gibi kesin değil :)

maxirabit bunu beğendi.
  9. 15097 arkadaşa cevap ; mobil cep telefonlarda kullanılan flashlı tarayıcılardan bir iki tanesinin web internet linklerini veya adreslerini bir sonraki yazınıza eklerseniz iyi olur , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

10. samsung, htc, sony e, gibi telefonlar android kullanır sana telefon tavsiyem galaxy s3 16 gb bulabilirsin o fiyata

11. samsung galaxy s3 16 gb , cep telefonun teknik özelliklerine internetten bakacağım , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

12. linke gerek yok. puffin veya skyfire diye web'te aratırsanız bulursunuz.

13. bahsettiğiniz mobil puffin web browser , cep telefonların hangi modelleri ile uyumludur , mobil puffin web browseri , hangi marka cep telefonların modelleri desteklemektedir , mobil puffin web browser , cep telefonuna indirildiğinde youtube videolarını sorunsuz gösteriyor mudur , bunları da yazarsanız cep telefonunda puffin olayını anlamış olurum , ilgilendiğiniz için teşekkür ederim , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

14. Android ve iOS tabanlı cihazlarda çalışır.Youtubedan ve diğer flash player gerektiren tüm sitelerden video izlersiniz.

15. maxicep com'da forum sayfama - flash playerli telefonlar - , youtube com'dan video koymak istiyorum , bilen arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur , sırası ile ne gibi işlemler yapılıyor ve forum sayfasının ayarları ile ilgisi var mıdır , müjdat demir yalova/türkiye 7/10/2012

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 07:47