flash playerli telefonlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
flash playerli telefonlar
maxicep foruma yeni katılıyorum , flash playeri destekleyen telefonlar hakkında bilgi almak istiyorum , markaları , modelleri , fiyatları , ilgilenen arkadaşların cevaplarını bekliyorum , müjdat demir yalova/türkiye 4/10/2012

amcalu1

amcalu1

Üye
Fiyat aralığın ve bir telefon alirkenki önceliklerin neler ?(oyun,kamera,müzik..) 500 liraya da var flashli telefon 1.500 liraya da

R.A.M

R.A.M

Üye
android telefonların %90ı flash vardır sen bütce söyle :)

- - - Eklendi - - -

ayrıca hoşgeldin.

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
tayren arkadaşa cevap ; öncelikle maxicep com'un forum sitesinden beni faydalandırdığı için teşekkür ederim , yazınıza cevap olarak şunu söyleyebilirim , ben - flash playerli telefonlar - olarak bu konuyu açarken genel olarak flash playeri destekleyen telefonu kullanan arkadaşların , bu telefonu kullanırken ; internet sitelerine girişlerinde ,videoları seyrettiğinde ,fragmanları filmleri izlediğinde bir sorunla karşılaşmayıp memnun olmalarını gözeterek tavsiye edebileceği bir marka veya model olabileceğini düşünmüştüm , cep telefonunda model olarak tercihim , nokia n96 veya samsung s i 9000 , nokia veya samsung'un flash playeri destekleyen telefonlarından biri olabilir , fiyat aralığı olarak 1000 - 1500 tl arası olabilir ayrıca tavsiye edebileceğiniz internet alışveriş siteleri de olabilir , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

- - - Eklendi - - -

amcalu1 arkadaşa cevap ; flash playeri destekleyen telefon kullanımında önceliğim ; web internet sitelerini normal açması , youtube videolarını sorunsuz göstermesi , fragman ve filmleri izlemede bir sorun olmaması diye özetlenebilir , fiyata gelince fiyat olarak mağaza veya internet alışveriş siteleri satış fiyatları önceliğimdir , konuya genel bir giriş yaptığımdan , bir belirsizlik oluştuğunu gördüm , bunu düzeltmek için cevap yazmak gerektiğini biliyorum , fiyat aralığını belirtmek gerekirse bu , 1000 - 1500 tl olarak verilebilir , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

- - - Eklendi - - -

cihat37 arkadaşa cevap ; hangi marka ve model telefonda android vardır , bahsettiğiniz androidli telefonun marka ve modelini yazarsanız iyi olur , ayrıca burda bir konuyu belirtmeden geçemeyeceğim , maxicep com forumunda bu yazıları okuyacak diğer arkadaşlar da dahil , burada flash playeri destekleyen telefon seçiminde amaç flash playerli cep telefonu kullanıp bundan memnun olanların tavsiyeleridir , bu konuya yazı yazan arkadaşlara teşekkür ederim , sonradan ilgilenip yazı yazacakların yazılarını da beklerim , müjdat demir yalova/türkiye 5/10/2012

15097

15097

Üye
bunda sonra flashlı telefon aramayın isterseniz.bir kaç aya adobe desteğini çekecek.hatta çekti bile.flashlı tarayıcılara yönelin.

maxirabit

maxirabit

Üye
bunda sonra flashlı telefon aramayın isterseniz.bir kaç aya adobe desteğini çekecek.hatta çekti bile.flashlı tarayıcılara yönelin.
w.m.de devam edecek gibi birşey bildiğime göre:hmmm

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
15097 arkadaşa cevap ; mobil cep telefonlarda kullanılan flashlı tarayıcılardan bir iki tanesinin web internet linklerini veya adreslerini bir sonraki yazınıza eklerseniz iyi olur , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

R.A.M

R.A.M

Üye
samsung, htc, sony e, gibi telefonlar android kullanır sana telefon tavsiyem galaxy s3 16 gb bulabilirsin o fiyata

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s3 16 gb , cep telefonun teknik özelliklerine internetten bakacağım , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

15097

15097

Üye
15097 arkadaşa cevap ; mobil cep telefonlarda kullanılan flashlı tarayıcılardan bir iki tanesinin web internet linklerini veya adreslerini bir sonraki yazınıza eklerseniz iyi olur , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012
linke gerek yok. puffin veya skyfire diye web'te aratırsanız bulursunuz.

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
bahsettiğiniz mobil puffin web browser , cep telefonların hangi modelleri ile uyumludur , mobil puffin web browseri , hangi marka cep telefonların modelleri desteklemektedir , mobil puffin web browser , cep telefonuna indirildiğinde youtube videolarını sorunsuz gösteriyor mudur , bunları da yazarsanız cep telefonunda puffin olayını anlamış olurum , ilgilendiğiniz için teşekkür ederim , müjdat demir yalova/türkiye 6/10/2012

15097

15097

Üye
Android ve iOS tabanlı cihazlarda çalışır.Youtubedan ve diğer flash player gerektiren tüm sitelerden video izlersiniz.

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
maxicep com'da forum sayfama - flash playerli telefonlar - , youtube com'dan video koymak istiyorum , bilen arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur , sırası ile ne gibi işlemler yapılıyor ve forum sayfasının ayarları ile ilgisi var mıdır , müjdat demir yalova/türkiye 7/10/2012

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
, samsung galaxy s3 çoklu işlem video uygulaması tanıtımı , müjdat demir yalova 20/10/2012

- - - Eklendi - - -

, samsung galaxy note 10.1 , tanıtım videosu , müjdat demir yalova/türkiye 20/10/2012

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s3'ün , akıllı bekleme özelliği , müjdat demir yalova/türkiye 3/11/2011

- - - Eklendi - - -

samsung galaxy s3'ün , ani çekim kamera özelliği , müjdat demir yalova/türkiye 3/11/2012 , samsung galaxy s3'ün , youtube videoları , onur alp aydın'ın videolarından alınmıştır

mujdatdemir

mujdatdemir

Üye
    Konu Sahibi
, samsung galaxy s3'ün kutu içeriği , müjdat demir yalova/türkiye 9/11/2012

- - - Eklendi - - -

, samsung galaxy s3'ün beam özelliği uygulaması , müjdat demir yalova/türkiye 9/11/2012

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt