Flash Player Yazılımı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

borno_vali

Üye
    Konu Sahibi
Flash Player Yazılımı
arkadaşlar telefona flash player programı kuran var mı? ligtv deki haber videolarını izleyemiyorum.varsa eğer link gönderebilir misiniz?

pRime.

pRime.

Üye
N9 flash desteklemiyor. Geliştiricilerin uygun bir modlama yapması lazım flash için.

borno_vali

Üye
    Konu Sahibi
N9 flash desteklemiyor. Geliştiricilerin uygun bir modlama yapması lazım flash için.

html5 ile izleyebiliyoruz sanırım ama bunu nasıl yapmalıyız? youtubeta falan sıkıntı yok ancak lig tv den video izleyemiyorum

pRime.

pRime.

Üye
html5 ile izleyebiliyoruz sanırım ama bunu nasıl yapmalıyız? youtubeta falan sıkıntı yok ancak lig tv den video izleyemiyorum

Çünkü ligtv html5 desteklemiyor. Html5 ile flash ap ayrı dünyalar dostum. Html5 ile video desteğini veren şu anda pek az site mevcut. İlerde bu sayı artacaktır.

borno_vali

Üye
    Konu Sahibi

Çünkü ligtv html5 desteklemiyor. Html5 ile flash ap ayrı dünyalar dostum. Html5 ile video desteğini veren şu anda pek az site mevcut. İlerde bu sayı artacaktır.

o zaman şu anda lig tv üzerinden video izleyebilme şansımız yok öyle desene

MeeGoFaN

MeeGoFaN

Üye
Dostum kendi tarayıcısında Flash yok , bir haber gördüm demin paylaşayım dedim :)

Firefoxda Flash player yüklü olarak geliyormuş.Ne güzel.Telefonun bir eksiği daha gideriliyor , telefon gitgide güzelleşmeye başlıyor :) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...