flash lite 4 ü fw ile yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

KELGER

KELGER

Üye
    Konu Sahibi
flash lite 4 ü fw ile yükleme
arkadaşlar aynen dediğim gibi flash lite 4 flash player 10.1 i destekliyor.n8 de bu var .
bende n97 var bunun fw sine flash lite 4 ü ekleyebilecek kimse varmı.

taylan_1

taylan_1

Üye
şunu bi yapsalar başka bişey istemiyorum bu telefondan.

officialavarees

officialavarees

Üye
yükleyenler var.. bence iyi bi araştır.. başarabilirsen paylaşımını yaparsın artık ;)

eerdogan85

eerdogan85

Üye
Yükleyen olsaydı bu forum sayesinde bizde yüklemiş olurduk. Bence keseden konuşmamak lazım. henüz böyle bişey mevcut değil.

nazgo42

Üye
arkadaşlar ben yukledım ve facebooktaki vidaoları izledim bilginize

serhat_002

serhat_002

Üye
açıklarmısın o zmn bizde yapalım şunu....

zankos

zankos

Üye
Arkadaş bana yazsanıza nasıl yaptığını lütfen kafayı yedim atacam teli ya....

wildtiger223

wildtiger223

Üye
yapan varsa bi anlatabilırse sevinirim. N79

alp_arslan_07

alp_arslan_07

Üye
herkes bir telden konuşuyor maşallah bunu fw cı arkadaşlara sormak lazım

chtak06

Üye
arkadaşlar ben yukledım ve facebooktaki vidaoları izledim bilginize
<br />
<br />

----------Eklendi @ 20:03:44 ---------- Yazıldı @ 20:02:52 ----------

yükledim izledim demekle olmuyo anlat nasıl yaptığını da bizde kurtulalım bu sorundan

----------Eklendi @ 20:06:52 ---------- Yazıldı @ 20:03:44 ----------

bu sorunu tek çözecek kurum nokia dir oda sürekli yeni model çıkarttığı için o modelleri satmak için her yeni bir modele el özellik yüklüyor ki bunu da eski modellere vermiyo aslında yeni bi güncelleme yapabilir bu da çok iii olur biz 5800 kullanıcıları için:(

serseri_0707

Üye
arkadaşlar bende n97 mini var okadar para verip aldık zamanında. Ama boş. ben flash lite 4 ü indirdim ama telofona kurma esnasında dahili bileşen diyerek hata veriyor yani sizin anlayacağınız arkadaşlar bu flashlite 4 sadece symbian3 modelleri için.nokia bize böyle bir iyiliği rüyamızda bile yapmayacağına göre tek çare yeni bir flash uyumlu tlfon almak....

eraykaraca

Üye
dosyaları nereye koyuyorsunuz arkadaş

bitanem03

Üye
ben buldum programı isterseniz link veririm flash lite 4.1 c5 03 için fransızca bi siteden bulmuştum ama görsel ıngilizceydi mobil9a yükledim yapan olur mu

Üst Alt